Хүн амын тоо 2018 он
3,238,479
Халдварт өвчин
4,184
Халдварт бус өвчин
286,589

Захиргаа, санхүү, дотоод хяналтын алба

№ өрөө


Ажилтны нэр


Албан тушаал


Утас

И-мэйл хаяг

202


Л.Оюунчимэг


Албаны дарга


Oyunchimeg@hdc.gov.mn

201


Б.Очир


Ахлах нягтлан бодогч


Ochir@hdc.gov.mn

С.Лхагвасүрэн


Тайлан бүртгэл хариуцсан нягтлан бодогч


Lkhagvasuren@hdc.gov.mn

П.Саранцэцэг


Тооцооны нягтлан бодогч


Sarantsetseg@hdc.gov.mn

203


Хүний нөөц хариуцсан мэргэжилтэн



Ц.Одончимэг


Хууль тогтоомжийн хэрэгжилт хариуцсан ахлах мэргэжилтэн


Odonchimeg@hdc.gov.mn

Б.Нямсүрэн


Олон нийттэй харилцах мэргэжилтэн


Nyamsuren@hdc.gov.mn

А.Зүмбэрэл


Хуулийн зөвлөх


Zumberel@hdc.gov.mn



Б.Батнаран


Хяналт-шинжилгээ, үнэлгээ хариуцсан мэргэжилтэн


Batnaran@hdc.gov.mn


Б.Байгалмаа


Гадаад харилцааны мэргэжилтэн


Baigalmaa@hdc.gov.mn

207


Ч.Тунгалаг


Хангамж, үйлчилгээ хариуцсан мэргэжилтэн


Ch_Tungalag@hdc.gov.mn

Д.Чулуунбат


Нярав


Chuluunbat@hdc.gov.mn

103


С.Нарантуяа


Архив, бичиг хэргийн ахлах мэргэжилтэн


Narantuya@hdc.gov.mn

Б.Мөнгөнзул


Бичиг хэргийн ажилтан


Mungunzul@hdc.gov.mn

2-р байр


Т.Болор-Эрдэнэ


Архивч, номын санч


Bolor-erdene@hdc.gov.mn



П.Балжир


Зураглаач





Ш.Бямбабаатар


Жолооч





Э.Одгэрэл


Үйлчлэгч





Ц.Саранцэцэг


Үйлчлэгч





Г.Мөнхжаргал


Сантехникийн слесерь





Г.Жанцангүмпэн


Жолооч





Т.Энх-Амгалан


Үйлчлэгч