Халдварт өвчин 2022.10 сар
307,757
Халдварт бус өвчин 2022.10 сар
2,581,993
"1800-0119" 2022.12.01
3,976

Эрүүл мэндийн мэдээллийн алба

№ Өрөө

Ажилтны нэр

Албан тушаал

Өрөөний утас

И-мэйл хаяг

304


Б.Доржмягмар

Албаны дарга

11-310371

Dorjmyagmarb@yahoo.com


Н. Гантулга


Мэдээллийн аюулгүй байдал хариуцсан ахлах мэргэжилтэн


gantulga@hdc.gov.mn


Б.Сарантуяа


Сервер, системийн админ мэргэжилтэн


sarantuyaa@hdc.gov.mn

М.Цолмон

Мэдээлэл технологийн ажилтан

tsolmon@hdc.gov.mn

Э.Тэмүүлэн

Програм хангамж хөгжүүлэлт хариуцсан мэргэжилтэн

temuulen@hdc.gov.mn

306

С.Даваажаргал

Статистик мэдээ мэдээлэл хариуцсан ахлах мэргэжилтэн

70111485

Davaajargal@hdc.gov.mn

Л.Баянжаргал

Халдварт өвчний мэдээ мэдээлэл хариуцсан мэргэжилтэн

baynaa_7373@yahoo.com

Х.Дэлгэрмаа

Статистик, мэдээ мэдээллийн боловсруулалт хариуцсан мэргэжилтэн

Delgermaa@hdc.gov.mn


Б. Отгончимэг


Хувийн эмнэлгийн мэдээ, мэдээлэл хариуцсан мэргэжилтэн


Otgonchimeg@hdc.gov.mn

Б.Долгормаа

Статистик мэдээ, мэдээллийн хяналт-шинжилгээ, үнэлгээ хариуцсан  мэргэжилтэн

dolgormaa@hdc.gov.mn

303

Г.Ган-Эрдэнэ

Халдварт өвчний мэдээ мэдээлэл хариуцсан  мэргэжилтэн

ganerdene@hdc.gov.mn


Д.Уранчимэг


Оператор


Uranchimeg@hdc.gov.mn


Б.Болдбаатар


Төрөлт, нас баралтын мэдээ мэдээлэл хариуцсан мэргэжилтэн

Boldbaatar@hdc.gov.mn

Б.Сумъяа

Халдварт бус өвчний мэдээ мэдээлэл хариуцсан ахлах мэргэжилтэн

Sumiya@hdc.gov.mn