Мэдээ:
  • Төрөлт: Улсын хэмжээнд 2019 оны эхний 8 сарын байдлаар 51 540 эх төрсөн нь өнгөрсөн оны мөн үеэс 180 төрөлтөөр буюу 0.4 хувиар өссөн байна. Амьд төрсөн хүүхэд: 2019 оны эхний 8 сарын байдлаар улсын хэмжээнд 51 928 хүүхэд амьд төрсөн нь өнгөрсөн оны мөн үеэс 250 хүүхдээр буюу 0.5 хувиар өсчээ. Амьд төрсөн хүүхдийн 26 565 буюу 51.2 хувь нь хүү, 25 363 буюу 48.8 хувь нь охин байна. Эхийн эндэгдэл: Улсын хэмжээнд 2019 оны эхний 8 сарын байдлаар эхийн эндэгдлийн 11 тохиолдол бүртгэгдэж, 100 000 амьд төрөлтөд 21.2 байгаа нь өнгөрсөн оны мөн үеэс 2 тохиолдлоор буюу 100 000 амьд төрөлтөд 4.0-оор буурсан байна. Нялхсын эндэгдэл: Улсын хэмжээнд 2019 оны эхний 8 сарын байдлаар нялхсын эндэгдлийн 681 тохиолдол бүртгэгдэж, 1000 амьд төрөлтөд 13.1 ногдож байгаа нь өнгөрсөн оны мөн үетэй харьцуулахад 11 тохиолдлоор буюу 1000 амьд төрөлтөд 0.3-оор буурсан үзүүлэлттэй байна. Тав хүртэлх насны хүүхдийн эндэгдэл: Улсын хэмжээнд 2019 оны эхний 8 сарын байдлаар тав хүртэлх насны хүүхдийн эндэгдлийн 820 тохиолдол бүртгэгдэж, 1000 амьд төрөлтөд 15.8 ногдож байгаа нь өмнөх оны мөн үетэй харьцуулахад 50 тохиолдлоор буюу 1000 амьд төрөлтөд 1.0-оор буурсан байна. Нас баралт: 2019 оны эхний 8 сарын байдлаар улсын хэмжээнд нас баралтын 11 358 тохиолдол бүртгэгдсэн нь өнгөрсөн оны мөн үеэс 82 тохиолдлоор буурсан байна. Нийт нас баралтын 6876 тохиолдол буюу 60.5 хувь нь эрэгтэй, 4482 буюу 39.5 хувь нь эмэгтэй байна. Халдварт өвчин: Улсын хэмжээнд 2019 оны эхний 8 сарын байдлаар 26 төрлийн 29 171 халдварт өвчний тохиолдол бүртгэгдэж, 10 000 хүн амд 90.1 ногдож байна. Өмнөх оны мөн үеэс 930 тохиолдлоор буюу 10 000 хүн амд ногдох өвчлөл 1.2-оор нэмэгдсэн байна.
2019 оны төрөлжсөн мэргэшлийн сургалтын элсэлтийн шалгалтын хуваарь
2019 оны төрөлжсөн мэргэшлийн сургалтын элсэлтийн шалгалтын хуваарь
Жич: Шалгалтад ирэхдээ мэргэжлийн диплом, иргэний үнэмлэх, шалгалтын хураамж болох 12000 төгрөгийг төрийн сан банкны 100900020020 дансанд тушаасан баримтын хамт шалгалтын байранд шалгалт эхлэхээс 30 минутын өмнө өөрийн биеэр ирнэ.  
 
Шифр Регистер Овог Нэр Мэргэжил Суралцах мэргэшлийн чиглэл Шалгалт өгөх огноо
2019.03.27-ны 10 цаг, ЭМХТ-ийн 2 дугаар байрны 210 тоот 
1 1001 АЮ91021928 Цэрэндорж Отгончимэг Бага эмч Э'М-н бүртгэл, мэдээллийн ажилтны сургалт 2019.03.27-ны 10:00 210т
2 1002 ВЕ77042011 Төмөрбаатар Эрдэнэдалай Бага эмч Э'М-н бүртгэл, мэдээллийн ажилтны сургалт 2019.03.27-ны 10:00 210т
3 1003 ОГ94010404 Басанхүү Цэцэгдүүрэн Бага эмч Ариутгагчийн сургалт 2019.03.27-ны 10:00 210т
4 1004 ПГ76111003 Шатарбал Ууганцэцэг Бага эмч Э'М-н бүртгэл, мэдээллийн ажилтны сургалт 2019.03.27-ны 10:00 210т
5 1005 МЗ78060160 түмэнтөр уранчимэг Бага эмч Э'М-н бүртгэл, мэдээллийн ажилтны сургалт 2019.03.27-ны 10:00 210т
6 1006 ИБ95101600 БАТ-ЭРДЭНЭ МЯГМАРЖАВ Бага эмч Э'М-н бүртгэл, мэдээллийн ажилтны сургалт 2019.03.27-ны 10:00 210т
7 1007 ГИ74041702 Өлзийхутаг Алтанзул Бага эмч Ариутгагчийн сургалт 2019.03.27-ны 10:00 210т
8 1008 ЙО92111601 Батням Сүнжидмаа Бага эмч Э'М-н бүртгэл, мэдээллийн ажилтны сургалт 2019.03.27-ны 10:00 210т
9 1009 ТБ70122705 Ядам Отгонзаяа Бага эмч Э'М-н бүртгэл, мэдээллийн ажилтны сургалт 2019.03.27-ны 10:00 210т
10 1010 ЖМ93081108 Баваасан Энх-Амгалан Бага эмч Ариутгагчийн сургалт 2019.03.27-ны 10:00 210т
11 1011 ЦГ77100807 Баасан Энхтайван Бага эмч Ариутгагчийн сургалт 2019.03.27-ны 10:00 210т
12 1012 ХН83042760 Дашпунцаг Хишигдэлгэр Бага эмч Ариутгагчийн сургалт 2019.03.27-ны 10:00 210т
13 1013 СР96020101 Үржин Оюунчимэг Бага эмч Э'М-н бүртгэл, мэдээллийн ажилтны сургалт 2019.03.27-ны 10:00 210т
14 1014 ЙК84052009 Чимэддорж Цэрэнжалам Бага эмч Э'М-н бүртгэл, мэдээллийн ажилтны сургалт 2019.03.27-ны 10:00 210т
15 1015 ЙЙ90122800 Сандагсүрэн Баасандолгор Бага эмч Э'М-н бүртгэл, мэдээллийн ажилтны сургалт 2019.03.27-ны 10:00 210т
16 1016 ОЙ87040919 Бямбажав Алтагэрэл Бага эмч Э'М-н бүртгэл, мэдээллийн ажилтны сургалт 2019.03.27-ны 10:00 210т
17 1017 РЛ95122324 лхагвадорж даваадулам Бага эмч Ариутгагчийн сургалт 2019.03.27-ны 10:00 210т
18 1018 ДЮ72012161 Мишиг Машбат Бага эмч Э'М-н бүртгэл, мэдээллийн ажилтны сургалт 2019.03.27-ны 10:00 210т
19 1019 АЖ95102602 Хүрэлбаатар Ичинхорлоо Бага эмч Ариутгагчийн сургалт 2019.03.27-ны 10:00 210т
20 1020 ИУ81050809 Жамъянмядаг Алимаа Бага эмч Э'М-н бүртгэл, мэдээллийн ажилтны сургалт 2019.03.27-ны 10:00 210т
21 1021 ЙК83102824 Цэгмэд Пүрэвцэрэн Бага эмч Ариутгагчийн сургалт 2019.03.27-ны 10:00 210т
22 1022 ВЮ68110912 Бямбажав Оюунмаа Бага эмч Ариутгагчийн сургалт 2019.03.27-ны 10:00 210т
23 1023 ЕЦ90061588 Төмөрбаатар Эрдэнэбаяр Бага эмч Э'М-н бүртгэл, мэдээллийн ажилтны сургалт 2019.03.27-ны 10:00 210т
24 1024 ЕА72031806 Намхай Баяр Бага эмч Э'М-н бүртгэл, мэдээллийн ажилтны сургалт 2019.03.27-ны 10:00 210т
25 1025 ФВ80040108 Жаргалсайхан Дүүрэнжаргал Бага эмч Э'М-н бүртгэл, мэдээллийн ажилтны сургалт 2019.03.27-ны 10:00 210т
26 1026 СЙ82031405 Дагвадорж Гэрэлцэцэг Бага эмч Э'М-н бүртгэл, мэдээллийн ажилтны сургалт 2019.03.27-ны 10:00 210т
27 1027 ХЖ77110102 Батдорж Ариунжаргал Бага эмч Э'М-н бүртгэл, мэдээллийн ажилтны сургалт 2019.03.27-ны 10:00 210т
28 1028 АЯ88122605 Мөнхтөр Түвшинжаргал Бага эмч Э'М-н бүртгэл, мэдээллийн ажилтны сургалт 2019.03.27-ны 10:00 210т
29 1029 КЛ68010628 Авирмэд Мэндбаяр Бага эмч Ариутгагчийн сургалт 2019.03.27-ны 10:00 210т
30 1030 АС89120809 Бандисүрэн Саранцэцэг Бага эмч Э'М-н бүртгэл, мэдээллийн ажилтны сургалт 2019.03.27-ны 10:00 210т
31 1031 ВТ91090117 Чойжил Ганболд Бага эмч Э'М-н бүртгэл, мэдээллийн ажилтны сургалт 2019.03.27-ны 10:00 210т
32 1032 КГ95121005 Алтанцэцэг Гүнсмаа Бага эмч Ариутгагчийн сургалт 2019.03.27-ны 10:00 210т
               
Шифр Регистер Овог Нэр Мэргэжил Суралцах мэргэшлийн чиглэл Шалгалт өгөх огноо
2019.03.26-ны 14 цаг, ЭМХТ-ийн 2 дугаар байрны 210 тоот
1 1033 ДЗ79123034 Хургаа Батжаргал Дүрс оношилгооны техникч Диализын техникчийн сургалт 2019.03.26-ны 14:00 210т
2 1034 ЙС96042304 Дамдингомбо Гэрэлмаа Дүрс оношилгооны техникч Диализын техникчийн сургалт 2019.03.26-ны 14:00 210т
3 1035 АЯ94110302 Батбаатар Оюун-Эрдэнэ Дүрс оношилгооны техникч Диализын техникчийн сургалт 2019.03.26-ны 14:00 210т
4 1036 ГН79040900 Хуваа Мөнхцэцэг Дүрс оношилгооны техникч Диализын техникчийн сургалт 2019.03.26-ны 14:00 210т
5 1037 ОС96042508 Пүрвээ Дуламсүрэн Дүрс оношилгооны техникч Диализын техникчийн сургалт 2019.03.26-ны 14:00 210т
6 1038 АХ96030604 Баттулга Даваажаргал Дүрс оношилгооны техникч Диализын техникчийн сургалт 2019.03.26-ны 14:00 210т
7 1039 ИЖ96042001 Батцэнгэл Өлзийжаргал Дүрс оношилгооны техникч Диализын техникчийн сургалт 2019.03.26-ны 14:00 210т
8 1535 РЮ87102204 Хүрэлчулуун Пүрэвсүрэн Уламжлалт анагаах ухааны сувилагч Монголын УАУ-ны бариа заслын сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 210т
9 1536 УТ95050823 Болдзориг Намуун Уламжлалт анагаах ухааны сувилагч Монголын УАУ-ны бариа заслын сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 210т
10 1537 ЖЯ93041233 Батболд Баярсайхан Уламжлалт анагаах ухааны сувилагч Монголын УАУ-ны бариа заслын сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 210т
11 1538 ЕЦ71041664 лхажав ариунгэрэл Уламжлалт анагаах ухааны сувилагч Монголын УАУ-ны бариа заслын сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 210т
12 1539 РМ94101609 ;Даваадорж Ичинхорлоо Уламжлалт анагаах ухааны сувилагч Монголын УАУ-ны бариа заслын сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 210т
13 1540 ЙЙ93091102 Батзориг Далайханд Уламжлалт анагаах ухааны сувилагч Монголын УАУ-ны бариа заслын сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 210т
14 1541 МЬ88091849 пүрэвдавга одончимэг Уламжлалт анагаах ухааны сувилагч Монголын УАУ-ны бариа заслын сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 210т
15 1542 СЗ76012003 Ганбаатар Одгэрэл Уламжлалт анагаах ухааны сувилагч Монголын УАУ-ны бариа заслын сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 210т
16 1543 АМ94110509 Мөнхбат Цогзолмаа Уламжлалт анагаах ухааны сувилагч Монголын УАУ-ны бариа заслын сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 210т
17 1544 АЮ86012169 Авирмэд Хандсүрэн Уламжлалт анагаах ухааны сувилагч Монголын УАУ-ны бариа заслын сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 210т
18 1545 УП93060219 Эрдэнэбат Билгүүн Уламжлалт анагаах ухааны сувилагч Монголын УАУ-ны бариа заслын сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 210т
19 1546 ГГ79050409 Баттөмөр Соёл-Эрдэнэ Уламжлалт анагаах ухааны сувилагч Монголын УАУ-ны бариа заслын сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 210т
20 1547 ББ95010309 Шаймурат Хуралай Эх баригч Э'М-н бүртгэл, мэдээллийн ажилтны сургалт 2019.03.26-ны 14:00 210т
21 1548 УУ91051106 Энхбаяр Энхмаа Эх баригч Э'М-н бүртгэл, мэдээллийн ажилтны сургалт 2019.03.26-ны 14:00 210т
22 1549 ВЖ82032600 Пансмаа Түмэн-Өлзий Эх баригч Э'М-н бүртгэл, мэдээллийн ажилтны сургалт 2019.03.26-ны 14:00 210т
23 1550 ИЮ90111585 Даргиабазар Гэгээн Эх баригч Э'М-н бүртгэл, мэдээллийн ажилтны сургалт 2019.03.26-ны 14:00 210т
24 1551 ВД96090208 Бямбаа Мөнхзул Эх баригч Э'М-н бүртгэл, мэдээллийн ажилтны сургалт 2019.03.26-ны 14:00 210т
25 1552 ЙЗ88111207 Ганбаатар Чулуунтулга Эх баригч Э'М-н бүртгэл, мэдээллийн ажилтны сургалт 2019.03.26-ны 14:00 210т
26 1553 СК93050707 Дэлгэрсайхан Гантуул Эх баригч Э'М-н бүртгэл, мэдээллийн ажилтны сургалт 2019.03.26-ны 14:00 210т
27 1554 ОР87052411 Дорж Мэндбаяр Эх баригч Э'М-н бүртгэл, мэдээллийн ажилтны сургалт 2019.03.26-ны 14:00 210т
28 1555 ЦГ69092108 ПҮРЭВСҮРЭН ЭНХЖАРГАЛ Эх баригч Э'М-н бүртгэл, мэдээллийн ажилтны сургалт 2019.03.26-ны 14:00 210т
29 1556 ГГ91110800 Очирсүрэн Удвал Эх баригч Э'М-н бүртгэл, мэдээллийн ажилтны сургалт 2019.03.26-ны 14:00 210т
30 1557 СЭ89012305 Түмэннаст Нарантунгалаг Эх баригч Э'М-н бүртгэл, мэдээллийн ажилтны сургалт 2019.03.26-ны 14:00 210т
31 1558 ГА94020807 Ганбат Дөлгөөн Эх баригч Э'М-н бүртгэл, мэдээллийн ажилтны сургалт 2019.03.26-ны 14:00 210т
               
Шифр Регистер Овог Нэр Мэргэжил Суралцах мэргэшлийн чиглэл Шалгалт өгөх огноо
2019.03.26-ны 10 цаг, ЭМХТ-ийн 2 дугаар байрны 210 тоот  
1 1040 НЭ89030329 Сүхбаатар Алтан-Од Лабораторийн техникч/лаборант Эд судлалын техникчийн сургалт 2019.03.26-ны 10:00 210т
2 1041 ПЭ89051821 Баасанхүү Цэндсүрэн Лабораторийн техникч/лаборант Серологи судлалын техникчийн сургалт 2019.03.26-ны 10:00 210т
3 1042 ПЮ87021504 Бат-өлзий Нямсүрэн Лабораторийн техникч/лаборант Бичил амь судлалын техникчийн сургалт 2019.03.26-ны 10:00 210т
4 1043 ИЗ89070703 Бямбасүрэн Баасанхүү Лабораторийн техникч/лаборант Бичил амь судлалын техникчийн сургалт 2019.03.26-ны 10:00 210т
5 1044 ТА97062821 Хүрэлбаатар Цэндсүрэн Лабораторийн техникч/лаборант Бичил амь судлалын техникчийн сургалт 2019.03.26-ны 10:00 210т
6 1045 НГ89030964 Banzragch Purevmaa Лабораторийн техникч/лаборант Клиник биохими судлалын техникчийн сургалт 2019.03.26-ны 10:00 210т
7 1046 ПБ77081269 Дамбий Алимаа Лабораторийн техникч/лаборант Клиник биохими судлалын техникчийн сургалт 2019.03.26-ны 10:00 210т
8 1047 УС88100147 Сарангэрэл Ганчимэг Лабораторийн техникч/лаборант Дархлаа судлалын техникийн сургалт 2019.03.26-ны 10:00 210т
9 1048 ЙЖ93012510 Батдорж Дүгэр Лабораторийн техникч/лаборант Клиник биохими судлалын техникчийн сургалт 2019.03.26-ны 10:00 210т
10 1049 СТ93020607 Оюундэлгэр Алтанзул Лабораторийн техникч/лаборант Бичил амь судлалын техникчийн сургалт 2019.03.26-ны 10:00 210т
11 1050 ПК96031509 Батдэлгэр Бямбажаргал Лабораторийн техникч/лаборант Бичил амь судлалын техникчийн сургалт 2019.03.26-ны 10:00 210т
12 1051 УС88100747 Сарангэрэл Ганчимэг Лабораторийн техникч/лаборант Дархлаа судлалын техникийн сургалт 2019.03.26-ны 10:00 210т
13 1052 НФ93122606 Батхишиг Нандин-Эрдэнэ Лабораторийн техникч/лаборант Бичил амь судлалын техникчийн сургалт 2019.03.26-ны 10:00 210т
14 1053 ГЕ98052919 Зоригтбаатар Отгонжаргал Лабораторийн техникч/лаборант Бичил амь судлалын техникчийн сургалт 2019.03.26-ны 10:00 210т
15 1054 ДО96070201 Жамъяндагва Мөнхцэцэг Лабораторийн техникч/лаборант Серологи судлалын техникчийн сургалт 2019.03.26-ны 10:00 210т
16 1055 ВТ94092622 Өлзий сайхан Алтанзул Лабораторийн техникч/лаборант Серологи судлалын техникчийн сургалт 2019.03.26-ны 10:00 210т
17 1056 ГЭ87100309 Ганбаяр Атарцэцэг Лабораторийн техникч/лаборант Клиник биохими судлалын техникчийн сургалт 2019.03.26-ны 10:00 210т
18 1057 МЮ95010401 Эрдэнэбаяр Халиун Лабораторийн техникч/лаборант Бичил амь судлалын техникчийн сургалт 2019.03.26-ны 10:00 210т
19 1058 ИЦ87030684 Төмөрхуяг Батзаяа Лабораторийн техникч/лаборант Эд судлалын техникчийн сургалт 2019.03.26-ны 10:00 210т
20 1059 МЖ75010606 Дорж Энхмаа Лабораторийн техникч/лаборант Серологи судлалын техникчийн сургалт 2019.03.26-ны 10:00 210т
21 1060 МЗ75010606 Дорж Энхмаа Лабораторийн техникч/лаборант Серологи судлалын техникчийн сургалт 2019.03.26-ны 10:00 210т
22 1061 ОЭ73101702 Ургамал Батхишиг Лабораторийн техникч/лаборант Клиник биохими судлалын техникчийн сургалт 2019.03.26-ны 10:00 210т
23 1062 ОЮ94121809 Даваадорж Баттуяа Лабораторийн техникч/лаборант Бичил амь судлалын техникчийн сургалт 2019.03.26-ны 10:00 210т
24 1063 СП88123103 Гантөмөр Энхсаруул Лабораторийн техникч/лаборант Бичил амь судлалын техникчийн сургалт 2019.03.26-ны 10:00 210т
25 1064 ТА97070921 Саранчимэг Уянга Лабораторийн техникч/лаборант Бичил амь судлалын техникчийн сургалт 2019.03.26-ны 10:00 210т
26 1065 ПЕ94040601 Мөнхбаяр Лхагваа Лабораторийн техникч/лаборант Серологи судлалын техникчийн сургалт 2019.03.26-ны 10:00 210т
27 1066 ТА95051974 Эрдэнэбаатар Баатарсүх Лабораторийн техникч/лаборант Эд судлалын техникчийн сургалт 2019.03.26-ны 10:00 210т
28 1067 ВО98080100 Гантулга Пүрэвхүү Лабораторийн техникч/лаборант Бичил амь судлалын техникчийн сургалт 2019.03.26-ны 10:00 210т
29 1068 ЙК97121012 Жамбалдавга Сандагдорж Сувилагч Ариутгагчийн сургалт 2019.03.26-ны 10:00 210т
30 1069 РА74022509 Батмөнх Цэнд-Аюуш Сувилагч Халдварт өвчний сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 210т
31 1070 ДК79012701 Сүрэнхорол Хишигжаргал Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 210т
               
Шифр Регистер Овог Нэр Мэргэжил Суралцах мэргэшлийн чиглэл Шалгалт өгөх огноо
2019.03.26-ны 10 цаг, ЭМХТ-ийн 2 дугаар байрны 111 тоот
1 1071 ЙВ86090406 Тогтох Ёндонсамбуу Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 111т
2 1072 ЖЯ94072706 Хүрэлбаатар Энхцацрал Сувилагч Ариутгагчийн сургалт 2019.03.26-ны 10:00 111т
3 1073 ГЗ96082102 Анхбаяр Осоржанмаа Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 111т
4 1074 ПБ81052763 Гүржав Уранчимэг Сувилагч Сэргээн засахын сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 111т
5 1075 ЙМ90070309 Наран Мягмарсүрэн Сувилагч Нүүр амны сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 111т
6 1076 ИЖ94111708 Эрдэнэпил Бадамцэцэг Сувилагч Мэдээгүйжүүлгийн сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 111т
7 1077 РЙ95121209 эрдэнэбат бадамханд Сувилагч Ариутгагчийн сургалт 2019.03.26-ны 10:00 111т
8 1078 СР97090408 Алмаасбаатар Халиун Сувилагч Мэдээгүйжүүлгийн сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 111т
9 1079 ХГ68111266 Намсрайдорж Шинэжаргал Сувилагч Э'М-н бүртгэл, мэдээллийн ажилтны сургалт 2019.03.26-ны 10:00 111т
10 1080 УК93020929 Бат-Эрдэнэ Оюун Сувилагч Мэс заслын сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 111т
11 1081 НЩ95050401 Дуламсүрэн Эрдэнэ жамц Сувилагч Мэдээгүйжүүлгийн сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 111т
12 1082 НО93071601 Батжаргал Алтанзул Сувилагч Ариутгагчийн сургалт 2019.03.26-ны 10:00 111т
13 1083 РН73091266 Баасансүрэн Түмэнжаргал Сувилагч Яаралтай тусламжийн сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 111т
14 1084 ОБ93060807 Самбуу Баялаг Сувилагч Арьсны сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 111т
15 1085 УГ86070669 Цогтбаатар Алимаа Сувилагч Яаралтай тусламжийн сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 111т
16 1086 ПИ95012600 Бор Мягмарцэцэг Сувилагч Мэс заслын сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 111т
17 1087 ДД91032310 Баярмагнай Бат-Амгалан Сувилагч Гэмтэл согогийн сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 111т
18 1088 ХВ76022908 Ест Ламаачамаа Сувилагч Мэс заслын сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 111т
19 1089 ЙИ89081200 Мөнхтөр Хандсүрэн Сувилагч Нүүр амны сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 111т
20 1090 РН89112367 Буянтогтох Энхтүвшин Сувилагч Хүүхдийн сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 111т
21 1091 УЗ90040748 зайтхан оролхан Сувилагч Мэс заслын сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 111т
22 1092 ОЖ96081405 Нацагдорж Золбоо Сувилагч Мэс заслын сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 111т
23 1093 ИД91021010 энэбиш жамба Сувилагч Яаралтай тусламжийн сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 111т
24 1094 УД91011726 Баасанхүү Чанцалдулам Сувилагч Яаралтай тусламжийн сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 111т
25 1095 ПЮ77093000 Дагвадорж Баасанжаргал Сувилагч Ариутгагчийн сургалт 2019.03.26-ны 10:00 111т
26 1096 РК94043007 Буянхишиг Балжинням Сувилагч Хүүхдийн сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 111т
27 1097 ЛЮ92101626 Чадраабал Хишигжаргал Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 111т
28 1098 ВЮ97062305 Маадулам Мөнхзул Сувилагч Яаралтай тусламжийн сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 111т
29 1099 ИЧ86082205 Цогтбаатар Алтанбагана Сувилагч Сэргээн засахын сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 111т
30 1100 ФА73122909 Дэлгэр Мэндбаяр Сувилагч Нүүр амны сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 111т
31 1101 КЮ93020501 Оюунчимэг Ариунжаргал Сувилагч Яаралтай тусламжийн сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 111т
32 1102 ЛЮ89081946 Үл-Олдох Амартүвшин Сувилагч Цус, хавдрын сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 111т
33 1103 ОО96033109 Баянмөнх Төгсбаяр Сувилагч Мэс заслын сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 111т
34 1104 ЗЮ87010321 Ганбаатар Энхжаргал Сувилагч Яаралтай тусламжийн сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 111т
35 1105 ИО70112001 Сэдрагчаа Рэнчинбадам Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 111т
36 1106 УД69031805 Цэрэндорж Цэвэлмаа Сувилагч Халдварт өвчний сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 111т
37 1107 ОЛ84031067 Нүрзэд Бурмаа Сувилагч Халдварт өвчний сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 111т
38 1108 РФ90122663 Нямдорж Лхагвасүрэн Сувилагч Халдварт өвчний сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 111т
39 1109 ПН86043002 Базарсад Өнөрзаяа Сувилагч Халдварт өвчний сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 111т
40 1110 УЮ90032529 Ганбат Золзаяа Сувилагч Хүүхдийн сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 111т
41 1111 ОР95022806 Батмандах Ууганхүү Сувилагч Хүүхдийн сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 111т
42 1112 ДЮ76052900 Гунгаабаатар Оюунзул Сувилагч Халдварт өвчний сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 111т
43 1113 ОО92112305 Чимэд Оюунчимэг Сувилагч Хүүхдийн сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 111т
44 1114 ПЮ84100222 Мөнх-Очир Оюунтунгалаг Сувилагч Хөнгөвчлөх эмчилгээний сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 111т
45 1115 ЙЮ75040345 Түдэвдорж Байгал Сувилагч Мэс заслын сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 111т
46 1116 ИВ94080505 Шагдар Нямсүрэн Сувилагч Цус, хавдрын сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 111т
47 1117 ПЮ86020666 Сэрвэд Золжаргал Сувилагч Гэмтэл согогийн сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 111т
48 1118 ЙЖ91100905 Бямбадорж Лхагважаргал Сувилагч Э'М-н бүртгэл, мэдээллийн ажилтны сургалт 2019.03.26-ны 10:00 111т
49 1119 БЮ92081747 Тохтар Камшат Сувилагч Гэмтэл согогийн сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 111т
50 1120 ЛЮ82082706 Цэрэнбалтав Оюуннаран Сувилагч Нүдний сувилауй 2019.03.26-ны 10:00 111т
51 1121 НД84062365 Батбаяр Ариунцэцэг Сувилагч Халдварт өвчний сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 111т
52 1122 МЮ75071208 Отгонсүрэн Мейрангүль Сувилагч Халдварт өвчний сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 111т
               
Шифр Регистер Овог Нэр Мэргэжил Суралцах мэргэшлийн чиглэл Шалгалт өгөх огноо
2019.03.26-ны 10 цаг, ЭМХТ-ийн 2 дугаар байрны 310 тоот
1 1123 УШ72041308 Мягмаржав Соёл-Эрдэнэ Сувилагч Халдварт өвчний сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 310т
2 1124 ХМ73112066 Балжинням Өлзийсүрэн Сувилагч Халдварт өвчний сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 310т
3 1125 БД96020401 Отгонбаяр Урнаа Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 310т
4 1126 ДЮ93040500 Болдбаатар Даваанаран Сувилагч Халдварт өвчний сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 310т
5 1127 АС80030207 Дашдорж Дэлгэрхишиг Сувилагч Халдварт өвчний сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 310т
6 1128 АН94121206 цоггэрэл мөнхтуяа Сувилагч Ариутгагчийн сургалт 2019.03.26-ны 10:00 310т
7 1129 ПЕ93011321 Ядамбазар Өнгөттуяа Сувилагч Мэдээгүйжүүлгийн сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 310т
8 1130 МК90010109 Гэрэлхүү Шинэжаргал Сувилагч Мэдээгүйжүүлгийн сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 310т
9 1131 ЙР92021608 Батболд Бямбасүрэн Сувилагч Гэмтэл согогийн сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 310т
10 1132 БИ96071204 Жанибек Еркетай Сувилагч Мэдээгүйжүүлгийн сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 310т
11 1133 АЯ95021861 Алтаншагай Бямбасүрэн Сувилагч Мэдээгүйжүүлгийн сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 310т
12 1134 УС73012006 Дорж Долгорсүрэн Сувилагч Мэс заслын сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 310т
13 1135 ЧБ83031700 Өлзийхутаг Мөнхцэрэн Сувилагч Мэс заслын сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 310т
14 1136 МР93021102 Батжаргал Жаргалсайхан Сувилагч Мэс заслын сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 310т
15 1137 УР74060709 Сүхбаатар Мөнгөнцэцэг Сувилагч Халдварт өвчний сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 310т
16 1138 ТЯ95110303 Ернур Алемгүль Сувилагч Яаралтай тусламжийн сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 310т
17 1139 ПЖ94031205 Ганболд Насандэлгэр Сувилагч Яаралтай тусламжийн сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 310т
18 1140 ДЛ86110800 Жаргал Баярмаа Сувилагч Хүүхдийн сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 310т
19 1141 ДЭ68082003 Жалба Тунгалаг Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 310т
20 1142 ДЭ78053004 Тогтох Даваасүрэн Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 310т
21 1143 ДА74120601 Бадам Гансүмбэр Сувилагч Хүүхдийн сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 310т
22 1144 ДМ76021507 Бөхбаатар Даваахүү Сувилагч Хүүхдийн сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 310т
23 1145 ВУ87070201 Даваажанцан Дорждулам Сувилагч Яаралтай тусламжийн сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 310т
24 1146 ГН94052701 Шижирбаатар Ууганцэцэг Сувилагч Нярайн сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 310т
25 1147 ДР88110801 Гансүх Дариймаа Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 310т
26 1148 СЕ94062422 Батхуяг Саранзаяа Сувилагч Эрчимт эмчилгээний сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 310т
27 1149 ГЙ88081600 Баасансүрэн Дэлгэрмаа Сувилагч Мэдээгүйжүүлгийн сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 310т
28 1150 ДВ83122809 Сумъяа Болормаа Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 310т
29 1151 УК94020707 Энхбат Сумъяа Сувилагч Эрчимт эмчилгээний сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 310т
30 1152 ИТ80070301 Сүхбаатар Пүрэвсүрэн Сувилагч Хүүхдийн сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 310т
31 1153 ББ69111808 Мадет Дарига Сувилагч Мэс заслын сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 310т
32 1154 АС70112006 Мягмарсүрэн Гэрэлтуяа Сувилагч Мэс заслын сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 310т
33 1155 ЖЯ94080707 Гантөмөр Намуунцэцэг Сувилагч Э'М-н бүртгэл, мэдээллийн ажилтны сургалт 2019.03.26-ны 10:00 310т
34 1156 ШЕ73111208 Сүрэнхүү Болортуяа Сувилагч Хүүхдийн сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 310т
               
Шифр Регистер Овог Нэр Мэргэжил Суралцах мэргэшлийн чиглэл Шалгалт өгөх огноо
2019.03.26-ны 10 цаг, ЭМХТ-ийн 2 дугаар байрны 410 тоот
1 1157 ВН90110504 Баясгалан Саранчимэг Сувилагч Яаралтай тусламжийн сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 410т
2 1158 СГ89112502 Энх-Амгалан Номин-Эрдэнэ Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 410т
3 1159 АД97030822 Энхболд Оюунбилэг Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 410т
4 1160 АМ93032605 Батсайхан Цэрэнпил Сувилагч Хүүхдийн сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 410т
5 1161 ЖЮ96041060 Батчимэг Золбоо Сувилагч Цус, хавдрын сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 410т
6 1162 ЦД73080101 Luwsandawga Oyunnomin Сувилагч Мэс заслын сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 410т
7 1163 ОЙ90071100 Даваасүрэн Баярцэцэг Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 410т
8 1164 ИО96040205 Янжиндулам Буянжаргал Сувилагч Хөнгөвчлөх эмчилгээний сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 410т
9 1165 ПЛ94020603 Ганбат Оюун-эрдэнэ Сувилагч Хөнгөвчлөх эмчилгээний сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 410т
10 1166 РФ86040469 Батчулуун Дэлгэрсайхан Сувилагч Хүүхдийн сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 410т
11 1167 ДЖ93012304 Тайванхүү Урангоо Сувилагч Нярайн сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 410т
12 1168 ВИ72083004 Содномдаржаа Наранцэцэг Сувилагч Мэс заслын сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 410т
13 1169 ХГ71111409 Сурмаажав Ичинхорлоо Сувилагч Мэс заслын сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 410т
14 1170 НХ70110503 Жамба-Осор Рэнцэнноров Сувилагч Мэс заслын сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 410т
15 1171 ОЭ88093067 Цагаач Ундармаа Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 410т
16 1172 ХК74111601 Ичинхорлоо Нандинцэцэг Сувилагч Халдварт өвчний сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 410т
17 1173 УП93121305 Гантулга Ганзаяа Сувилагч Гэмтэл согогийн сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 410т
18 1174 АМ89020601 Болд Амаржаргал Сувилагч Халдварт өвчний сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 410т
19 1175 ПБ82070465 Дамбий Ариунгэрэл Сувилагч Мэс заслын сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 410т
20 1176 ЙИ90070827 Төмөрпүрэв Дэлгэрцэцэг Сувилагч Мэс заслын сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 410т
21 1177 СИ96092403 Төмөрбаатар Сэржмядаг Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 410т
22 1178 ИГ93062009 Батзориг Солонго Сувилагч Яаралтай тусламжийн сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 410т
23 1179 УД74062484 Зэсэндагва Одончимэг Сувилагч Халдварт өвчний сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 410т
24 1180 ХН79061405 Бирдаан Отгонтүвшин Сувилагч Мэс заслын сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 410т
25 1181 ИЙ90051917 Цэдэнбал Эрдэнэ-Очир Сувилагч Мэдээгүйжүүлгийн сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 410т
26 1182 УХ93012525 Эрдэнэлхам Бүжин Сувилагч Эрчимт эмчилгээний сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 410т
27 1183 ББ91032223 Хумырзах Саулегүл Сувилагч Мэс заслын сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 410т
28 1184 УШ95040621 Бат-Эрдэнэ Мөнхтуул Сувилагч Мэс заслын сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 410т
29 1185 АМ94080600 Дорж-Осор Гэрэлчимэг Сувилагч Мэс заслын сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 410т
30 1186 РЙ95122002 Даваадорж Үүрийнтуяа Сувилагч Мэдээгүйжүүлгийн сувилахуй 2019.03.26-ны 10:00 410т
               
Шифр Регистер Овог Нэр Мэргэжил Суралцах мэргэшлийн чиглэл Шалгалт өгөх огноо
2019.03.26-ны 14 цаг, ЭМХТ-ийн 2 дугаар байрны 111 тоот
1 1187 ПН94111500 Эрхэмбаяр Амарзаяа Сувилагч Эрчимт эмчилгээний сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 111т
2 1188 ЖВ87032104 Бат-Очир Батдулам Сувилагч Мэс заслын сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 111т
3 1189 ЧЙ68120569 Шагжжав Жаргал Сувилагч Хүүхдийн сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 111т
4 1190 ЕЙ76072901 Пүрэвжав Нандинцэцэг Сувилагч Эрчимт эмчилгээний сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 111т
5 1191 ЖЭ89121366 Цэрэндорж Будцэцэг Сувилагч Хүүхдийн сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 111т
6 1192 ГЗ92092000 Лхагвасүрэн Хишигсүрэн Сувилагч Хүүхдийн сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 111т
7 1193 УУ90122029 Ганбаяр Болор Сувилагч Хүүхдийн сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 111т
8 1194 ЙВ93110704 даваажамц Пүрэвзагар Сувилагч Мэс заслын сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 111т
9 1195 НХ97031507 Дамдинсүрэн Соёлгэрэл Сувилагч Эрчимт эмчилгээний сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 111т
10 1196 АР97092801 Алтаншагаа Сарантунгалаг Сувилагч Цус, хавдрын сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 111т
11 1197 ОМ94122004 Сайнжаргал Нарангэрэл Сувилагч Мэс заслын сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 111т
12 1198 ЧГ69010864 Доржготов Алтантуяа Сувилагч Мэс заслын сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 111т
13 1199 ДЮ75032125 Лантуу Номингэрэл Сувилагч Сэтгэцийн эмгэгийн сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 111т
14 1200 ИЦ88010906 Надмид Отгонжаргал Сувилагч Мэс заслын сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 111т
15 1201 ЕА88061503 Нямаанямбуу Гэрэлтуяа Сувилагч Мэс заслын сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 111т
16 1202 ОО85092561 Баян-Очир Өлзийбуян Сувилагч Хөнгөвчлөх эмчилгээний сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 111т
17 1203 ЛМ95072101 Нэргүй Отгонтуяа Сувилагч Гэмтэл согогийн сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 111т
18 1204 ПА95111103 Адууч Сайнзаяа Сувилагч Эрчимт эмчилгээний сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 111т
19 1205 ОС92110903 Алтангэрэл Отгонгэрэл Сувилагч Хүүхдийн сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 111т
20 1206 ШУ91100905 Бямбажав Анхмаа Сувилагч Эрчимт эмчилгээний сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 111т
21 1207 ЙВ92010907 цэдэнзагар Батчимэг Сувилагч Эрчимт эмчилгээний сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 111т
22 1208 ИЗ91032507 жанцан Адъяажав Сувилагч Эрчимт эмчилгээний сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 111т
23 1209 ВЙ89020625 Ганболд Наранцэцэг Сувилагч Эрчимт эмчилгээний сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 111т
24 1210 ИЦ91040602 Баярмандах Түмэнжаргал Сувилагч Эрчимт эмчилгээний сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 111т
25 1211 НЩ77121561 Dvgeree Тvwshinjargal Сувилагч Мэдээгүйжүүлгийн сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 111т
26 1212 ЙЙ91082501 Жамсран Чаминчулуун Сувилагч Хүүхдийн сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 111т
27 1213 ЖЯ91111909 Ганбат Энхчимэг Сувилагч Нярайн сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 111т
28 1214 ЙЭ92010300 Болд Цэндсүрэн Сувилагч Сэтгэцийн эмгэгийн сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 111т
29 1215 ЙЛ88030801 Цогзолдорж Ариунтуяа Сувилагч Мэс заслын сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 111т
30 1216 АИ92040502 Балдандорж Алтаншагай Сувилагч Нярайн сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 111т
31 1217 ТЕ94011008 Ариунбод Отгонтуяа Сувилагч Нярайн сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 111т
32 1218 ПБ87112705 Ваашаа Болор-Эрдэнэ Сувилагч Арьсны сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 111т
33 1219 ДЮ87121469 Намжилдорж Сумьяа Сувилагч Мэс заслын сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 111т
34 1220 УЕ67082705 Тогоонтөмөр Сарантуяа Сувилагч Халдварт өвчний сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 111т
35 1221 ГП93071408 Мишигдорж Буянзул Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 111т
36 1222 ЖЕ81062766 Баяртогтох Балжмаа Сувилагч Гэмтэл согогийн сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 111т
37 1223 УВ87122609 Ганбаатар Мөнхзул Сувилагч Яаралтай тусламжийн сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 111т
38 1224 АИ75061405 Дашбат Эрдэнэтуяа Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 111т
39 1225 МБ88062403 Мэндсайхан Ууганбаяр Сувилагч Хүүхдийн сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 111т
40 1226 АК96110502 Эрдэнэбаатар Цогжаргал Сувилагч Хүүхдийн сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 111т
41 1227 НС96051009 Батхүрэл Оюунсүрэн Сувилагч Мэдээгүйжүүлгийн сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 111т
42 1228 ДВ95022301 Эрдэнэ-Очир Хишиг-Эрдэнэ Сувилагч Яаралтай тусламжийн сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 111т
43 1229 ЛД93011103 Гөлөг Оюун Сувилагч Ариутгагчийн сургалт 2019.03.26-ны 14:00 111т
44 1230 ДМ87092905 Баатар Нансалмаа Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 111т
45 1231 ОГ92061106 Тулгаа Дашдулам Сувилагч Мэс заслын сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 111т
46 1232 ПЖ91083104 Амгаланбаатар Туяа Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 111т
47 1233 СВ93120201 Дэлгэрсүрэн Бүжидсүрэн Сувилагч Мэдээгүйжүүлгийн сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 111т
48 1234 ЛЖ96031403 Энхболд Пүрэвсүрэн Сувилагч Нярайн сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 111т
49 1235 ШВ72051301 Балд Отгонсайхан Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 111т
50 1236 ВЭ85100403 Баяраа Нандинцэцэг Сувилагч Хүүхдийн сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 111т
51 1237 ЙЮ81111501 гачинролбо сарантуяа Сувилагч Нүүр амны сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 111т
52 1238 ЙЕ91102101 Батсайхан Нэргүй Сувилагч Хүүхдийн сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 111т
               
Шифр Регистер Овог Нэр Мэргэжил Суралцах мэргэшлийн чиглэл Шалгалт өгөх огноо
2019.03.26-ны 14 цаг, ЭМХТ-ийн 2 дугаар байрны 310 тоот  
1 1239 ТИ88060968 Ганхуяг Одончимэг Сувилагч Яаралтай тусламжийн сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 310т
2 1240 НЙ91112202 Лхагважав Гантигчимэг Сувилагч Гэмтэл согогийн сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 310т
3 1241 СЮ85012400 Алтансаруул Золзаяа Сувилагч Хүүхдийн сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 310т
4 1242 ГН95040101 Баттулга Нандинцэцэг Сувилагч Гэмтэл согогийн сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 310т
5 1243 ХБ86032401 Болд Хишигжаргал Сувилагч Мэдээгүйжүүлгийн сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 310т
6 1244 ЙМ93022801 Баатар Сувд-Эрдэнэ Сувилагч Мэдээгүйжүүлгийн сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 310т
7 1245 ОА92062901 Даваасамбуу Энхжаргал Сувилагч Ариутгагчийн сургалт 2019.03.26-ны 14:00 310т
8 1246 НЩ63110181 монхоон оюунцэцэг Сувилагч Ариутгагчийн сургалт 2019.03.26-ны 14:00 310т
9 1247 ЙЙ82091307 Мягмар Адъяадулам Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 310т
10 1248 НЩ90010461 цогтбаатар өнөрцэцэг Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 310т
11 1249 ЛЛ93080108 Батхүрэл Ууганчимэг Сувилагч Ариутгагчийн сургалт 2019.03.26-ны 14:00 310т
12 1250 ЙФ89111806 Түмэнхүү Батчимэг Сувилагч Хүүхдийн сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 310т
13 1251 ЙБ90041805 бямбасүрэн даваасүрэн Сувилагч Хүүхдийн сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 310т
14 1252 ИС94080506 Батаа Буянхишиг Сувилагч Гэмтэл согогийн сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 310т
15 1253 ЙД91052904 Намхай Лхагвасүрэн Сувилагч Яаралтай тусламжийн сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 310т
16 1254 ИГ96092708 Баттөмөр Долгорсүрэн Сувилагч Ариутгагчийн сургалт 2019.03.26-ны 14:00 310т
17 1255 ЙР97051501 Батбаяр Зууннаст Сувилагч Эрчимт эмчилгээний сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 310т
18 1256 ЧА71052501 Базар Нарантуяа Сувилагч Халдварт өвчний сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 310т
19 1257 АК95022105 дашдондог Оюунсүрэн Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 310т
20 1258 ОЭ88093037 Цагаач Ундармаа Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 310т
21 1259 ВЗ93121801 Батсүх Бямбасүрэн Сувилагч Яаралтай тусламжийн сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 310т
22 1260 ЧЖ73010565 Сэр-од Баасанжаргал Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 310т
23 1261 ГЮ91033106 уранчимэг булганцэцэг Сувилагч Яаралтай тусламжийн сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 310т
24 1262 ЙЕ95031400 Оюунбаатар Амарзаяа Сувилагч Яаралтай тусламжийн сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 310т
25 1263 ЧО87081508 Жаргал Одгэрэл Сувилагч Эрчимт эмчилгээний сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 310т
26 1264 ЙР92040809 гантулга золбаяр Сувилагч Нүүр амны сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 310т
27 1265 ЛА83042104 Нямсүрэн Энхтуул Сувилагч Хүүхдийн сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 310т
28 1266 ИЗ89051405 Данаасүрэн Дагийдулам Сувилагч Халдварт өвчний сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 310т
29 1267 ЙВ92112306 Жаргалсайхан Энхзаяа Сувилагч Мэс заслын сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 310т
30 1268 НТ70062901 Сүхбаатар Ариунаа Сувилагч Цус, хавдрын сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 310т
31 1269 УШ91050164 Чинбат Амаржаргал Сувилагч Хүүхдийн сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 310т
32 1270 АО97050904 Содномдаржаа Балжинням Сувилагч Нярайн сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 310т
33 1271 РР96062103 Эрдэнэмөнх Энхтунгалаг Сувилагч Нярайн сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 310т
34 1272 КЖ89112802 Тоомой Ангараг Сувилагч Яаралтай тусламжийн сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 310т
               
Шифр Регистер Овог Нэр Мэргэжил Суралцах мэргэшлийн чиглэл Шалгалт өгөх огноо
2019.03.26-ны 14 цаг, ЭМХТ-ийн 2 дугаар байрны 410 тоот  
1 1273 НФ66051800 Чойён Лхагвасүрэн Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 410т
2 1274 БЮ95120109 Мутай Рота Сувилагч Хүүхдийн сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 410т
3 1275 ЙБ92040301 Довчин Насанжаргал Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 410т
4 1276 ДГ88052828 Энхтөр Болормаа Сувилагч Халдварт өвчний сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 410т
5 1277 ЙЗ93112008 мэнд амар оюунжаргал Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 410т
6 1278 ВЮ87120603 Ундрах Эрдэнэсувд Сувилагч Сэтгэцийн эмгэгийн сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 410т
7 1279 ЙТ86112200 Бямбатогтох Болорчимэг Сувилагч Цус, хавдрын сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 410т
8 1280 УХ94073123 Зандансүрэн Янжинлхам Сувилагч Эрчимт эмчилгээний сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 410т
9 1281 ЙЮ89042881 Дамдинсүрэн Золжаргал Сувилагч Мэдрэлийн сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 410т
10 1282 АМ93020105 Амаржаргал Нарангэрэл Сувилагч Мэс заслын сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 410т
11 1283 ИТ91080503 Давгачүлтэм Шинэбаяр Сувилагч Эрчимт эмчилгээний сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 410т
12 1284 ГЮ91012502 Даваахүү Буддарь Сувилагч Цус, хавдрын сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 410т
13 1285 ЙП91041204 Лувсанчимэд Буянжаргал Сувилагч Хүүхдийн сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 410т
14 1286 ЖБ96072907 Намжилмаа Сарантуяа Сувилагч Эрчимт эмчилгээний сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 410т
15 1287 МЛ83060909 Энхтайван Мөнхцацрал Сувилагч Эрчимт эмчилгээний сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 410т
16 1288 ЩС67031009 Доржхорлоо Өнөрзул Сувилагч Ариутгагчийн сургалт 2019.03.26-ны 14:00 410т
17 1289 ПЯ90112321 Батсайхан Оюун-Эрдэнэ Сувилагч Халдварт өвчний сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 410т
18 1290 УШ97122515 Нэргүй Золбаяр Сувилагч Ариутгагчийн сургалт 2019.03.26-ны 14:00 410т
19 1291 УШ95042330 Мөнхцэцэг Эрдэнэтогтох Сувилагч Ариутгагчийн сургалт 2019.03.26-ны 14:00 410т
20 1292 ЧТ67091705 Санжаасүрэн Алтанчимэг Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 410т
21 1293 ОМ85020207 Цонкоо Цогжаргал Сувилагч Яаралтай тусламжийн сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 410т
22 1294 ЗЙ88010501 Мөнхжаргал Мөнхнаран Сувилагч Ариутгагчийн сургалт 2019.03.26-ны 14:00 410т
23 1295 ДА81112609 Ониг Пүрэвсүрэн Сувилагч Халдварт өвчний сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 410т
24 1296 ИТ94041606 Цогтгэрэл Бямбасүрэн Сувилагч Эрчимт эмчилгээний сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 410т
25 1297 ИЖ93052207 Лхагвасүрэн Ууганцэцэг Сувилагч Халдварт өвчний сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 410т
26 1298 СВ94012100 Мөнхтуяа Баасансүрэн Сувилагч Мэдээгүйжүүлгийн сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 410т
27 1299 АЙ93063000 Гантөмөр Сувд-Эрдэнэ Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 410т
28 1300 ЙЮ90092521 Чулуунбаатар Болортуяа Сувилагч Хүүхдийн сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 410т
29 1301 ЧС82063007 Ням-Осор Болор Сувилагч Нүүр амны сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 410т
30 1302 ДД75082401 Готов Оюунгэрэл Сувилагч Хүүхдийн сувилахуй 2019.03.26-ны 14:00 410т
               
Шифр Регистер Овог Нэр Мэргэжил Суралцах мэргэшлийн чиглэл Шалгалт өгөх огноо
2019.03.27-ны 10 цаг, ЭМХТ-ийн 2 дугаар байрны 111 тоот  
1 1303 АЗ95081502 Амарсайхан Хоролсүрэн Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 111т
2 1304 ЙС93051706 Алтангэрэл Гаваадолгор Сувилагч Мэс заслын сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 111т
3 1305 ПГ94011307 Чулуунсүрэн Жаргалмаа Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 111т
4 1306 УД96072109 мөнгөнгэрэл золзаяа Сувилагч Нүүр амны сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 111т
5 1307 ОР88021206 Даваа Отгонханд Сувилагч Хүүхдийн сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 111т
6 1308 УЗ90032730 Сүхбаатар Ган-Очир Сувилагч Ариутгагчийн сургалт 2019.03.27-ны 10:00 111т
7 1309 ТА96100640 Отгонбаяр Солонго Сувилагч Ариутгагчийн сургалт 2019.03.27-ны 10:00 111т
8 1310 ЖБ67121667 Дамдинжав Цэрэндулам Сувилагч Ариутгагчийн сургалт 2019.03.27-ны 10:00 111т
9 1311 ЖЯ92120219 Энхээ Энхбаяр Сувилагч Ариутгагчийн сургалт 2019.03.27-ны 10:00 111т
10 1312 ЧН70090763 Намжил Лхагвасундуй Сувилагч Ариутгагчийн сургалт 2019.03.27-ны 10:00 111т
11 1313 ОР90052703 Лхамжав Энхзаяа Сувилагч Нярайн сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 111т
12 1314 ЧК71050107 Цэрэндорж Энхбаяр Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 111т
13 1315 ОО96072823 Баттөмөр Сайнням Сувилагч Хүүхдийн сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 111т
14 1316 ПН71101400 Чимэддорж Бадраа Сувилагч Ариутгагчийн сургалт 2019.03.27-ны 10:00 111т
15 1317 ДЮ77052468 Содной Эрдэнэцэцэг Сувилагч Мэдээгүйжүүлгийн сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 111т
16 1318 ЙИ19931117 Mөнхбаатар Сарангэрэл Сувилагч Эрчимт эмчилгээний сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 111т
17 1319 ЙИ93111704 Mөнхбаатар Сарангэрэл Сувилагч Эрчимт эмчилгээний сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 111т
18 1320 ИУ78030409 Ичинноров Хоролсүрэн Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 111т
19 1321 ХЕ74040108 Дашдэлэг Байгалмаа Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 111т
20 1322 ТА94070900 Ариунболд Цэрэннадмид Сувилагч Цус, хавдрын сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 111т
21 1323 ДЖ85061701 Юра Даваажргал Сувилагч Хөнгөвчлөх эмчилгээний сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 111т
22 1324 АМ87080904 Наамьхүү Отгонтуяа Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 111т
23 1325 БК83120306 Хунанхан Бейбитгүл Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 111т
24 1326 ОА19950921 Шаалуу Ундармаа Сувилагч Мэс заслын сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 111т
25 1327 ОЕ92101716 Эрдэнэбат Балжинням Сувилагч Ариутгагчийн сургалт 2019.03.27-ны 10:00 111т
26 1328 МР93081602 Кумарбек Маржангүл Сувилагч Цус, хавдрын сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 111т
27 1329 НЙ89120301 Энхбаяр Хонгорзул Сувилагч Эрчимт эмчилгээний сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 111т
28 1330 АБ91092301 Эрдэнэбат Отгонбаяр Сувилагч Ариутгагчийн сургалт 2019.03.27-ны 10:00 111т
29 1331 КЮ91022701 Адьяабаатар Болортуяа Сувилагч Халдварт өвчний сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 111т
30 1332 ВЕ83121603 Базар Тогосмаа Сувилагч Яаралтай тусламжийн сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 111т
31 1333 НН78071964 Батсүх Дэлгэрсайхан Сувилагч Мэдээгүйжүүлгийн сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 111т
32 1334 ИЮ89103061 Дашзэвэг Өлзийзаяа Сувилагч Сэтгэцийн эмгэгийн сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 111т
33 1335 СЖ87071201 Ганбаатар Гантигмаа Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 111т
34 1336 ЙП96041021 Энхбаяр Энхцэцэг Сувилагч Эрчимт эмчилгээний сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 111т
35 1337 ЙР90072202 Энхболд Ариунжаргал Сувилагч Халдварт өвчний сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 111т
36 1338 ИХ96063001 БЯМБАДОРЖ ЭНХЦЭЦЭГ Сувилагч Сэтгэцийн эмгэгийн сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 111т
37 1339 ХВ79090607 Жалсэрд Уламбаяр Сувилагч Халдварт өвчний сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 111т
38 1340 УК89030486 Цэнгэл Цэцэгдэлгэр Сувилагч Сэтгэцийн эмгэгийн сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 111т
39 1341 УУ89080303 Мөнхболд Номингэрэл Сувилагч Сэтгэцийн эмгэгийн сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 111т
40 1342 ГГ94050400 Болдбаатар Номин-Эрдэнэ Сувилагч Яаралтай тусламжийн сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 111т
41 1343 МЗ93062882 Батбаяр Эрдэнэ Сувилагч Яаралтай тусламжийн сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 111т
42 1344 ОЮ97061700 цогтбаяр боло-эрдэнэ Сувилагч Мэс заслын сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 111т
43 1345 АЮ86121408 Мөнхбат Амарзаяа Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 111т
44 1346 ЖК94020600 Эрдэнэбаяр Хонгорзул Сувилагч Э'М-н бүртгэл, мэдээллийн ажилтны сургалт 2019.03.27-ны 10:00 111т
45 1347 ЛЮ19930314 Жаргал Төмөрхуяг Сувилагч Чих, хамар, хоолойн сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 111т
46 1348 ЛЮ93031401 Жаргал Төмөрхуяг Сувилагч Чих, хамар, хоолойн сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 111т
47 1349 АВ79070201 Батжанцан Мөнхзул Сувилагч Халдварт өвчний сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 111т
48 1350 ЕЦ94080701 Мөнхбат Нямдолгор Сувилагч Яаралтай тусламжийн сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 111т
49 1351 ЖЗ97010505 Цолмонбаатар Чагцал Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 111т
50 1352 МА88050708 Авирмэд Оюунчимэг Сувилагч Нүдний сувилауй 2019.03.27-ны 10:00 111т
51 1353 ЕН92070303 Чулуунпүрэв Нямгарав Сувилагч Халдварт өвчний сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 111т
52 1354 ЖЗ85013008 Нина Тогоонтөмөр Сувилагч Ариутгагчийн сургалт 2019.03.27-ны 10:00 111т
               
Шифр Регистер Овог Нэр Мэргэжил Суралцах мэргэшлийн чиглэл Шалгалт өгөх огноо
2019.03.27-ны 10 цаг, ЭМХТ-ийн 2 дугаар байрны 310 тоот 2019.03.27-ны 10:00 310т
1 1355 ИС92060608 Бат-эрдэнэ Бямбасүрэн Сувилагч Нярайн сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 310т
2 1356 ДК81020101 Галиндэв Даваадулам Сувилагч Нүүр амны сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 310т
3 1357 СЖ96102903 Энхбаатар Дэлгэрбаяр Сувилагч Нярайн сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 310т
4 1358 ДЮ89041604 Лхагвасүрэн Сонинбилэг Сувилагч Нярайн сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 310т
5 1359 ЛМ96032906 Маналжав Сугарзаяа Сувилагч Нярайн сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 310т
6 1360 РС94090426 Мөнх-Очир Отгонбямба Сувилагч Яаралтай тусламжийн сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 310т
7 1361 ЙУ96022303 Батэрдэнэ Өлзийхүү Сувилагч Яаралтай тусламжийн сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 310т
8 1362 АЮ76090302 Алтай Эрдэнэцэцэг Сувилагч Яаралтай тусламжийн сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 310т
9 1363 ИЮ92071924 Ганболд Дуламсүрэн Сувилагч Цус, хавдрын сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 310т
10 1364 ДЮ93101603 Энхтайван Сүрэнжав Сувилагч Мэс заслын сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 310т
11 1365 ВТ91120203 Баатаржав Пагмажав Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 310т
12 1366 ТЯ71101702 Баянмөнх Тунгалаг Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 310т
13 1367 ЧВ68042863 Цэрмаа Пагамсүрэн Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 310т
14 1368 ЙМ90111903 Дарам Ичинхорлоо Сувилагч Арьсны сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 310т
15 1369 ВЙ84060108 бадамрегзэн Мөнхцэцэг Сувилагч Нярайн сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 310т
16 1370 ВЮ91101609 гомбосүрэн Оюунэрдэнэ Сувилагч Хүүхдийн сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 310т
17 1371 НЭ96101501 Отгонбаяр Уугантуяа Сувилагч Ариутгагчийн сургалт 2019.03.27-ны 10:00 310т
18 1372 МЖ80102801 Намсрай Нарантунгалаг Сувилагч Нүүр амны сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 310т
19 1373 БА95091603 Баярхүү Оюу-Ундрах Сувилагч Чих, хамар, хоолойн сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 310т
20 1374 ДИ92021902 Ганбаатар Мөнгөнсувд Сувилагч Яаралтай тусламжийн сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 310т
21 1375 МД86080567 Таавал Урангоо Сувилагч Хүүхдийн сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 310т
22 1376 БЮ74052807 Хадыс Куралай Сувилагч Хүүхдийн сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 310т
23 1377 ЗГ87112517 Санжаа Гантулга Сувилагч Халдварт өвчний сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 310т
24 1378 ОЮ96101224 Хэнз Буянхүү Сувилагч Э'М-н бүртгэл, мэдээллийн ажилтны сургалт 2019.03.27-ны 10:00 310т
25 1379 ЙС96030807 Үүрийнтуяа Март Сувилагч Сэтгэцийн эмгэгийн сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 310т
26 1380 ЧА83120669 Нямхүү Ариунаа Сувилагч Өрхийн сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 310т
27 1381 ДЗ82060107 жавзмаа янжмаа Сувилагч Яаралтай тусламжийн сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 310т
28 1382 МО89111803 Батбаясгалан Соёлмаа Сувилагч Хүүхдийн сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 310т
29 1383 ЙА94112301 Төмөрбаатар Лхагвадолжин Сувилагч Мэдрэлийн сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 310т
30 1384 НФ91061006 Адъяа Чанцалдулам Сувилагч Яаралтай тусламжийн сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 310т
31 1385 РД93030400 Гэлэгжамц Пүрэв-Өлзий Сувилагч Ариутгагчийн сургалт 2019.03.27-ны 10:00 310т
32 1386 ШЖ67061825 Балбар Алгаа Сувилагч Хүүхдийн сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 310т
33 1387 УУ91012624 Эрдэнэхүү Бямбадулам Сувилагч Халдварт өвчний сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 310т
34 1388 ТГ89100901 Отгонбаят Мөнхсаран Сувилагч Ариутгагчийн сургалт 2019.03.27-ны 10:00 310т
               
Шифр Регистер Овог Нэр Мэргэжил Суралцах мэргэшлийн чиглэл Шалгалт өгөх огноо
2019.03.27-ны 10 цаг, ЭМХТ-ийн 2 дугаар байрны 410 тоот  
1 1389 ЕЛ93070204 Отгон Баясгалан Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 410т
2 1390 ПБ93102905 Пүрэвдорж Цолмонцэцэг Сувилагч Мэс заслын сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 410т
3 1391 РГ92100828 Гэрэлчулуун Мөнхцэцэг Сувилагч Мэдээгүйжүүлгийн сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 410т
4 1392 ДЗ78011905 Чойжилсүрэн Должинсүрэн Сувилагч Хүүхдийн сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 410т
5 1393 ЗЮ88041662 Мягмар Ганпүрэв Сувилагч Халдварт өвчний сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 410т
6 1394 ЙО88010409 Лхагвадорж Эрдэнэжаргал Сувилагч Мэс заслын сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 410т
7 1395 АЭ80022601 Дэчинлхүндэв Сосорбарам Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 410т
8 1396 ИП91010404 Баярсайхан Үүрийнтуяа Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 410т
9 1397 ХН73112001 Ганбаатар Амарзаяа Сувилагч Сэтгэцийн эмгэгийн сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 410т
10 1398 ОБ89102901 Мягмар Амарзаяа Сувилагч Мэс заслын сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 410т
11 1399 МЭ75100906 Эрдэнэцогт Пүрэвцогзол Сувилагч Мэс заслын сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 410т
12 1400 МЮ95102601 Чулуунбат Амаржаргал Сувилагч Ариутгагчийн сургалт 2019.03.27-ны 10:00 410т
13 1401 ОА91020609 Баатар Янжмаа Сувилагч Ариутгагчийн сургалт 2019.03.27-ны 10:00 410т
14 1402 НМ93071106 Батсайхан Мянганбаяр Сувилагч Мэс заслын сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 410т
15 1403 ШУ95010101 Нармандах Сувд-Эрдэнэ Сувилагч Мэдээгүйжүүлгийн сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 410т
16 1404 АР89121404 Өнөрсайхан Жавзандулам Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 410т
17 1405 ОЗ78080305 басан нарангэрэл Сувилагч Мэс заслын сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 410т
18 1406 БЮ90120802 Солдатхан Еркенур Сувилагч Эрчимт эмчилгээний сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 410т
19 1407 НУ87112904 Далилхан Бахатнүль Сувилагч Мэдээгүйжүүлгийн сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 410т
20 1408 ЦД75081760 Рэнцэнноров Ган-Эрдэнэ Сувилагч Цус, хавдрын сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 410т
21 1409 УК97013113 Даваацэрэн Отгонбаяр Сувилагч Мэс заслын сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 410т
22 1410 ВЮ75022523 Лхамжав Оюунболор Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 410т
23 1411 МЗ76070702 Маруш Пүрэвсүрэн Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 410т
24 1412 ОЮ93091541 Оюун Отгонтуяа Сувилагч Мэдрэлийн сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 410т
25 1413 ЖБ95080321 Өлзийбаяр Даариймаа Сувилагч Ариутгагчийн сургалт 2019.03.27-ны 10:00 410т
26 1414 ВЮ89051004 Өлзийсайхан Лонжидмаа Сувилагч Мэс заслын сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 410т
27 1415 СЙ77030108 Пүрэвсүрэн Саруултуяа Сувилагч Яаралтай тусламжийн сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 410т
28 1416 ОЮ95013009 Түмбээ Бадамцэцэг Сувилагч Мэс заслын сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 410т
29 1417 ОЗ82091507 Юнгэр Отгонтуяа Сувилагч Гэмтэл согогийн сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 410т
30 1418 АО74102409 Цэдэн Мөнгөнцэцэг Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.27-ны 10:00 410т
               
Шифр Регистер Овог Нэр Мэргэжил Суралцах мэргэшлийн чиглэл Шалгалт өгөх огноо
2019.03.27-ны 14 цаг, ЭМХТ-ийн 2 дугаар байрны 111 тоот  
1 1419 ЗЮ78011267 Гүр Оюунцэдэв Сувилагч Мэс заслын сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 111т
2 1420 ОИ93051609 Даваа Оюунаа Сувилагч Сэтгэцийн эмгэгийн сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 111т
3 1421 ЗФ88062403 Амаржаргал Мөнхтамир Сувилагч Халдварт өвчний сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 111т
4 1422 СТ89081402 Батзориг Баяржаргал Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 111т
5 1423 ЙБ96111326 Гантөмөр Буянтогтох Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 111т
6 1424 СЛ77091603 Аахүү Тэгшжаргал Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 111т
7 1425 БД78060303 Рысбай Гүлбахша Сувилагч Мэс заслын сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 111т
8 1426 ЕК91120609 Батмөнх Баяржаргал Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 111т
9 1427 ОП94110702 Дорлиг Балцэцэг Сувилагч Хүүхдийн сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 111т
10 1428 ЕП72031226 Дамбадорж Оюунчимэг Сувилагч Хүүхдийн сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 111т
11 1429 ЙР73100364 Пүрэв Адъяатогтох Сувилагч Арьсны сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 111т
12 1430 РФ96011304 Нямдорж Бямбасүрэн Сувилагч Мэс заслын сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 111т
13 1431 ЗН94032402 Бат-Эрдэнэ Байгалмаа Сувилагч Эрчимт эмчилгээний сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 111т
14 1432 ОЭ91100109 Молом Мөнхзул Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 111т
15 1433 АП95032003 Бумцэнд Номин-эрдэнэ Сувилагч Хүүхдийн сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 111т
16 1434 СЕ90012908 Чулуунбаатар Эрдэнэчимэг Сувилагч Яаралтай тусламжийн сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 111т
17 1435 ОЮ92012306 Ганбат Эрхэмбаяр Сувилагч Чих, хамар, хоолойн сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 111т
18 1436 УХ95110321 Баярсайхан Баасанцэрэн Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 111т
19 1437 АЮ91033026 Эрдэнэбаатар Булганчимэг Сувилагч Нярайн сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 111т
20 1438 ЕЭ78082678 эрдэнэ-очир бямбажав Сувилагч Яаралтай тусламжийн сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 111т
21 1439 ЕЭ67121364 Рагчаа Саруулчимэг Сувилагч Өрхийн сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 111т
22 1440 АЕ85012465 Батбаяр Энх-тунсаг Сувилагч Халдварт өвчний сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 111т
23 1441 СЗ87092303 Ганзориг Дарьхүү Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 111т
24 1442 СЙ86060611 Батжаргал Насанжаргал Сувилагч Ариутгагчийн сургалт 2019.03.27-ны 14:00 111т
25 1443 ЖН80050861 Сугар Бурмаа Сувилагч Мэдээгүйжүүлгийн сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 111т
26 1444 ЛЮ94061008 Энхжаргал нансалмаа Сувилагч Эрчимт эмчилгээний сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 111т
27 1445 ПЭ74100108 Гүцэв Altanchimeg Сувилагч Халдварт өвчний сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 111т
28 1446 АН94090709 Болдсайхан Зулбаяр Сувилагч Мэдрэлийн сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 111т
29 1447 СЙ71013008 Чимэддорж Байгалмаа Сувилагч Хүүхдийн сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 111т
30 1448 ОЙ95011104 Галбадрах Энхтуяа Сувилагч Нярайн сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 111т
31 1449 АО88102924 Цэдэндорж Баяржаргал Сувилагч Хүүхдийн сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 111т
32 1450 МЗ74041789 Очир Хишигсүрэн Сувилагч Хөнгөвчлөх эмчилгээний сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 111т
33 1451 АГ96010301 Дамдинжамц Долгор Сувилагч Арьсны сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 111т
34 1452 ЖГ92020403 Лхамцуу Цолмон Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 111т
35 1453 РЖ95090607 pvrewsvren lhagwajaw Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 111т
36 1454 СП90090600 Бямбаа Мөнхсайхан Сувилагч Ариутгагчийн сургалт 2019.03.27-ны 14:00 111т
37 1455 НБ91101811 Мөнхбаяр Болдэрдэнэ Сувилагч Э'М-н бүртгэл, мэдээллийн ажилтны сургалт 2019.03.27-ны 14:00 111т
38 1456 СЖ92082111 Цэцэгсайхан Санчирбаяр Сувилагч Яаралтай тусламжийн сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 111т
39 1457 АХ95092609 Лүндэндорж Дашмягмар Сувилагч Нярайн сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 111т
40 1458 ЙЗ94081506 Төмөрбаатар Алимаа Сувилагч Мэс заслын сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 111т
41 1459 СК68020806 Дүгэрээ Батбилэг Сувилагч Цус, хавдрын сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 111т
42 1460 СД90032607 Пүрэвсүрэн Болортуяа Сувилагч Эрчимт эмчилгээний сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 111т
43 1461 ДС73102207 Дашжамц Мөнхжаргал Сувилагч Ариутгагчийн сургалт 2019.03.27-ны 14:00 111т
44 1462 ОЭ68030605 Баргиа Энхтайван Сувилагч Ариутгагчийн сургалт 2019.03.27-ны 14:00 111т
45 1463 ЛЖ80040308 Мижид Буд Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 111т
46 1464 НГ96120806 Саранцэцэг Туул Сувилагч Эрчимт эмчилгээний сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 111т
47 1465 ГЭ83041622 Зундуйжамц Ганцэцэг Сувилагч Ариутгагчийн сургалт 2019.03.27-ны 14:00 111т
48 1466 ГЖ89122707 Шагдар Энхцэцэг Сувилагч Нярайн сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 111т
49 1467 НЭ97082604 Тэгшдүүрэн Мишээл Сувилагч Нүүр амны сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 111т
50 1468 ЕУ94050601 Чулуунбаатар Чулуунчимэг Сувилагч Мэс заслын сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 111т
51 1469 ЙЕ95020707 Батбаатар Жавзмаа Сувилагч Мэдээгүйжүүлгийн сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 111т
52 1470 РН93013108 Эрдэнэ Буянхишиг Сувилагч Мэдээгүйжүүлгийн сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 111т
               
Шифр Регистер Овог Нэр Мэргэжил Суралцах мэргэшлийн чиглэл Шалгалт өгөх огноо
2019.03.27-ны 14 цаг, ЭМХТ-ийн 2 дугаар байрны 310 тоот  
1 1471 РП76112100 Семенов Эрдэнэчимэг Сувилагч Чих, хамар, хоолойн сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 310т
2 1472 РП91060701 Дашнамжил Энхмаа Сувилагч Мэс заслын сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 310т
3 1473 РБ88072807 Баярсайхан Ууганбаяр Сувилагч Хүүхдийн сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 310т
4 1474 РП93051205 Чулуунбаатар Гүнсэнноров Сувилагч Гэмтэл согогийн сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 310т
5 1475 РН88043063 Цогтбаатар Сүнжидмаа Сувилагч Мэдрэлийн сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 310т
6 1476 РЗ75080409 Бүдбазар Жаргалсайхан Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 310т
7 1477 РЗ82030703 Пүрэвжав Энхжаргал Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 310т
8 1478 РЗ73032808 Лхагвасүрэн Буянжаргал Сувилагч Яаралтай тусламжийн сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 310т
9 1479 РС79072306 Галбадрах Баасанжав Сувилагч Хүүхдийн сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 310т
10 1480 РЮ69121768 Маам Гэрэлтуяа Сувилагч Ариутгагчийн сургалт 2019.03.27-ны 14:00 310т
11 1481 СЮ82062303 Лхагважав Дэлгэрцэцэг Сувилагч Ариутгагчийн сургалт 2019.03.27-ны 14:00 310т
12 1482 ЙП94030906 Сүх Лхагвадулам Сувилагч Нярайн сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 310т
13 1483 ГЮ86022405 Энхболд Энхсүрэн Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 310т
14 1484 ОГ84091406 Батэрдэнэ Алтантуул Сувилагч Ариутгагчийн сургалт 2019.03.27-ны 14:00 310т
15 1485 НО85072069 Данзанжамц Даваажаргал Сувилагч Э'М-н бүртгэл, мэдээллийн ажилтны сургалт 2019.03.27-ны 14:00 310т
16 1486 МЛ78040628 Сумъяа Мөнхцэцэг Сувилагч Яаралтай тусламжийн сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 310т
17 1487 ЛГ80042702 Буд Энхнаст Сувилагч Мэс заслын сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 310т
18 1488 ШД86032600 Ганхуяг Байгалмаа Сувилагч Эрчимт эмчилгээний сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 310т
19 1489 ГГ86082308 Жанчивдорж Агиймаа Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 310т
20 1490 УС66071909 Батнасан Болдмаа Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 310т
21 1491 ОК87031423 Батсүх Болормаа Сувилагч Хөнгөвчлөх эмчилгээний сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 310т
22 1492 ЗМ96010409 Өсөхбаяр Пунсанлхам Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 310т
23 1493 СШ82070504 Цоодол Отгонзул Сувилагч Мэс заслын сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 310т
24 1494 КГ78012708 Бороо Алтанзул Сувилагч Нярайн сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 310т
25 1495 ОЮ95113005 Бямбаа Амарбаясгалан Сувилагч Нярайн сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 310т
26 1496 КМ97040803 Сэнжээравдан Бадамсүрэн Сувилагч Ариутгагчийн сургалт 2019.03.27-ны 14:00 310т
27 1497 КЮ85040161 Цэцэгдэлгэр Дэцмаа Сувилагч Хөнгөвчлөх эмчилгээний сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 310т
28 1498 НТ89040129 Даваадорж Баттуяа Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 310т
29 1499 КА92052907 Часчихэр Ууганцэцэг Сувилагч Мэдээгүйжүүлгийн сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 310т
30 1500 КЮ91092001 Нямбуу Хаш-Эрдэнэ Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 310т
31 1501 РУ94050807 Бямбасүрэн Нямсүрэн Сувилагч Мэдээгүйжүүлгийн сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 310т
32 1502 ИЭ75042068 БУРИАД ЦАВАЛМАА Сувилагч Халдварт өвчний сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 310т
33 1503 ЙР71050402 Содномбизьяа Амарбаясгалан Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 310т
34 1504 ГА95122708 Эрдэнэдорж Отгонбаяр Сувилагч Яаралтай тусламжийн сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 310т
               
Шифр Регистер Овог Нэр Мэргэжил Суралцах мэргэшлийн чиглэл Шалгалт өгөх огноо
2019.03.27-ны 14 цаг, ЭМХТ-ийн 2 дугаар байрны 410 тоот
1 1505 ВЭ82041505 Шараа Ариунзаяа Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 410т
2 1506 НО95070807 Надмиджанлав Дарьханд Сувилагч Мэс заслын сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 410т
3 1507 ГР92011011 Мандах Тулгажаргал Сувилагч Ариутгагчийн сургалт 2019.03.27-ны 14:00 410т
4 1508 УМ90022442 Баатар Буяндэлгэр Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 410т
5 1509 ИЙ87011318 Бямбадорж МЯГМАР Сувилагч Сэтгэцийн эмгэгийн сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 410т
6 1510 ПЯ90052767 даваа балжинням Сувилагч Хүүхдийн сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 410т
7 1511 ПБ94081408 Батмөнх Ганцэцэг Сувилагч Мэдээгүйжүүлгийн сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 410т
8 1512 УА86072122 Долгорсүрэн Ургамал Сувилагч Ариутгагчийн сургалт 2019.03.27-ны 14:00 410т
9 1513 ЕТ77022407 Төмөр-Ухна Туяа Сувилагч Ариутгагчийн сургалт 2019.03.27-ны 14:00 410т
10 1514 ИЦ71022566 Чойноо Ундармаа Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 410т
11 1515 ФЯ92032200 Батбаяр Мөнхзаяа Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 410т
12 1516 АЕ96101606 Санжаажамц Нармандах Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 410т
13 1517 ЦЗ73122060 Цэрэнбат Урнаа Сувилагч Мэс заслын сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 410т
14 1518 ДЛ88121904 Даваадорж Дулам Сувилагч Мэс заслын сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 410т
15 1519 ЖВ97091007 Батнасан Мөнхчимэг Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 410т
16 1520 АД95031300 Жамбалдорж Болорцэцэг Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 410т
17 1521 ЁЭ68070686 Дэмбэрэл Дэлгэрмаа Сувилагч Хөнгөвчлөх эмчилгээний сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 410т
18 1522 ПА77072209 Шагдарсүрэн Бэхбат Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 410т
19 1523 ОР89013006 Батхишиг Цагаанхүү Сувилагч Арьсны сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 410т
20 1524 ОЭ80031125 нүрзэд тунгалаг Сувилагч Мэдээгүйжүүлгийн сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 410т
21 1525 ОН82101781 Гүнзэн Нямзул Сувилагч Мэдээгүйжүүлгийн сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 410т
22 1526 ОР89072417 баттогтох нямбаяр Сувилагч Мэдээгүйжүүлгийн сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 410т
23 1527 ПЮ93070904 Гантогтох Ариунбаяр Сувилагч Ариутгагчийн сургалт 2019.03.27-ны 14:00 410т
24 1528 ЧЛ84021108 Амарсайхан тамир Сувилагч Ариутгагчийн сургалт 2019.03.27-ны 14:00 410т
25 1529 АК94032301 МӨНХБАТ ЛХАГВАМАА Сувилагч Эрчимт эмчилгээний сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 410т
26 1530 ЙК92041902 Сүхбаатар Ичинхорлоо Сувилагч Нярайн сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 410т
27 1531 ЧГ69031565 хумбадай эрдэнэчимэг Сувилагч Нүүр амны сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 410т
28 1532 ЛА90071701 Цэндсүрэн Наранзул Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 410т
29 1533 ВЛ96041805 БАЯНБОЛД ЦЭНДАЮУШ Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 410т
30 1534 ИД90020108 Чилаажав Ганцоож Сувилагч Дархлаажуулалтын сувилахуй 2019.03.27-ны 14:00 410т
               
Шифр Регистер Овог Нэр Мэргэжил Суралцах мэргэшлийн чиглэл Шалгалт өгөх огноо
2019.03.28-ны 10 цаг, ЭМХТ-ийн 2 дугаар байрны 111 тоот  
1 2011 ИЭ82090171 лхагвасүрэн дагвадорж Гэмтэл согог заслын эмч Нурууны мэс засал судлал 2019.03.28-ны 10:00 111т
2 2012 АР91122614 Санжаасүрэн Буяндэлгэр Гэмтэл согог заслын эмч Нурууны мэс засал судлал 2019.03.28-ны 10:00 111т
3 2013 ОЙ88050107 Анжаа Сувдаа Гэмтэл согог заслын эмч Түлэнхий, хөлдөлт судлал 2019.03.28-ны 10:00 111т
4 2014 УУ92022113 Батдэлгэр Эрхэмбаяр Гэмтэл согог заслын эмч Доод мөчний Н'С бичил мэс засал судлал 2019.03.28-ны 10:00 111т
5 2015 ЖБ88082177 Сүхбаатар Сайнзаяа Гэмтэл согог заслын эмч Нурууны мэс засал судлал 2019.03.28-ны 10:00 111т
6 2016 УУ91062734 Чулуун Очбаяр Гэмтэл согог заслын эмч Гар сарвууны Н'С бичил мэс засал судлал 2019.03.28-ны 10:00 111т
7 2017 ЙЮ90010339 Сүрэнхорлоо Мөнхдэмбэрэл Гэмтэл согог заслын эмч Гар сарвууны Н'С бичил мэс засал судлал 2019.03.28-ны 10:00 111т
8 2018 ШУ90090100 Мягмарсүрэн Мөнхдэлгэр Гэмтэл согог заслын эмч Гар сарвууны Н'С бичил мэс засал судлал 2019.03.28-ны 10:00 111т
9 2019 УМ90101390 Түмэнжаргал Төмөртулга Гэмтэл согог заслын эмч Түлэнхий, хөлдөлт судлал 2019.03.28-ны 10:00 111т
10 2020 РХ88032313 Энхтайван Нямбаатар Гэмтэл согог заслын эмч Үе бүтээх, солих мэс засал судлал 2019.03.28-ны 10:00 111т
11 2021 ТА93020801 Батболд Удвал Гэмтэл согог заслын эмч Түлэнхий, хөлдөлт судлал 2019.03.28-ны 10:00 111т
12 2022 КЮ89112772 Улам-ундрах Мөнхертөнц Гэмтэл согог заслын эмч Мэргэжлээс шалтгаалах өвчин судлал 2019.03.28-ны 10:00 111т
13 2023 УЗ93062317 Батчулуун Мөнх-Очир Гэмтэл согог заслын эмч Түлэнхий, хөлдөлт судлал 2019.03.28-ны 10:00 111т
14 2024 ЦБ87031171 Бямбаа Наранхүү Гэмтэл согог заслын эмч Доод мөчний Н'С бичил мэс засал судлал 2019.03.28-ны 10:00 111т
15 2059 ИЭ86120764 Болд Батчимэг Дүрс оношилгооны эмч Хүүхдийн дүрс оношилгоо судлал1 2019.03.28-ны 10:00 111т
16 2060 АН88030702 Ширмээ Өлзиймаа Дүрс оношилгооны эмч Хүүхдийн дүрс оношилгоо судлал1 2019.03.28-ны 10:00 111т
17 2061 ПБ87022609 Баатаржав Золбоо Дүрс оношилгооны эмч Хүүхдийн дүрс оношилгоо судлал 2019.03.28-ны 10:00 111т
18 2062 БК82061318 Tulyeubai Syerikjan Дүрс оношилгооны эмч Ангиограф/судасны дотуурх О'Э судлал 2019.03.28-ны 10:00 111т
19 2063 ЧС81051111 Батчулуун Батболд Дүрс оношилгооны эмч Ангиограф/судасны дотуурх О'Э судлал 2019.03.28-ны 10:00 111т
20 2064 СЩ92082039 Мажиг Мөнхтулга Дүрс оношилгооны эмч Компьютер томограф сор'давтамжит д'о судлал 2019.03.28-ны 10:00 111т
21 2065 АЮ66071204 Манжаа Алтанцэцэг Дүрс оношилгооны эмч Хүүхдийн дүрс оношилгоо судлал 2019.03.28-ны 10:00 111т
22 2066 ЧК84042971 Түмэнбаяр Майдар Дүрс оношилгооны эмч Ангиограф/судасны дотуурх О'Э судлал 2019.03.28-ны 10:00 111т
23 2067 ЧК85062204 Жамъяндорж Батчимэг Дүрс оношилгооны эмч Ангиограф/судасны дотуурх О'Э судлал 2019.03.28-ны 10:00 111т
24 2068 ДЮ91070501 Очирбат Баасандулам Дүрс оношилгооны эмч Компьютер томограф сор'давтамжит д'о судлал 2019.03.28-ны 10:00 111т
25 2069 УШ92012907 Баттулга Эрдэнэцэцэг Дүрс оношилгооны эмч Компьютер томограф сор'давтамжит д'о судлал 2019.03.28-ны 10:00 111т
26 2070 ЖЯ88081611 Ганбат Ууганхүү Дүрс оношилгооны эмч Компьютер томограф сор'давтамжит д'о судлал 2019.03.28-ны 10:00 111т
27 2071 ЕС93021214 Цэнджав Цахим-Эрдэнэ Дүрс оношилгооны эмч Ангиограф/судасны дотуурх О'Э судлал 2019.03.28-ны 10:00 111т
28 2079 ПЮ94042534 Бүрэнтүвшин Оргил Мэс заслын эмч Толгой, хүзүүний мэс засал судлал 2019.03.28-ны 10:00 111т
29 2080 УК91110654 Батбаяр Батбуян Мэс заслын эмч Толгой, хүзүүний мэс засал судлал 2019.03.28-ны 10:00 111т
30 2081 ПГ93040419 Баярболд Галбадрах Мэс заслын эмч Бөөрний мэс засал судлал 2019.03.28-ны 10:00 111т
31 2082 УК89101038 Энх–Амгалан Өнөрбаяр Мэс заслын эмч Бүдүүн, шулуун гэдэсний мэс засал судлал 2019.03.28-ны 10:00 111т
32 2083 ОБ87011316 Батсуурь Баяндүүрэн Мэс заслын эмч Бүдүүн, шулуун гэдэсний мэс засал судлал 2019.03.28-ны 10:00 111т
33 2084 ОЭ91032477 Бадамсэд Дэмбэрэлдодов Мэс заслын эмч Бөөрний мэс засал судлал 2019.03.28-ны 10:00 111т
34 2085 ВЮ87032338 Батнасан Энхжаргал Мэс заслын эмч Бөөрний мэс засал судлал 2019.03.28-ны 10:00 111т
35 2086 ХЖ86122911 Энхболд Анхбаяр Мэс заслын эмч Бүдүүн, шулуун гэдэсний мэс засал судлал 2019.03.28-ны 10:00 111т
36 2087 ЖЭ88040610 Жаргалсайхан Мөнхсайхан Мэс заслын эмч Зүрх, судасны мэс засал судал 2019.03.28-ны 10:00 111т
37 2088 ПЭ90062839 Цэмбэлцогт Зориг Мэс заслын эмч Зүрх, судасны мэс засал судал 2019.03.28-ны 10:00 111т
38 2089 ФА83040717 Батзориг Батзаяа Мэс заслын эмч Хүүхдийн мэс засал судлал 2019.03.28-ны 10:00 111т
39 2090 ЕЭ87012579 Цабшир Ганхүлэг Мэс заслын эмч Хэвлийн мэс засал судлал 2019.03.28-ны 10:00 111т
40 2091 ЕП84052036 Хаддорж Мөнхбат Мэс заслын эмч Хүүхдийн мэс засал судлал 2019.03.28-ны 10:00 111т
41 2092 ЧГ87061718 Мэлс Мэндбаяр Мэс заслын эмч Цээжний мэс засал судлал 2019.03.28-ны 10:00 111т
42 2093 МО88031413 Бямбасүрэн Баттулга Мэс заслын эмч Бөөрний мэс засал судлал 2019.03.28-ны 10:00 111т
43 2094 ЙР88032254 Буянравжих ганзориг Мэс заслын эмч Бөөрний мэс засал судлал 2019.03.28-ны 10:00 111т
44 2095 ОЮ85042773 нямаа Гансүх Мэс заслын эмч Бөөрний мэс засал судлал 2019.03.28-ны 10:00 111т
45 2096 ОИ89080714 Гомбосүрэн Эрдэнэбаяр Мэс заслын эмч Зүрх, судасны мэс засал судал 2019.03.28-ны 10:00 111т
46 2097 ФА86121810 Баянмөнх Мөнхпүрэв Мэс заслын эмч Хэвлийн мэс засал судлал 2019.03.28-ны 10:00 111т
47 2098 УУ90020694 Энхбат Ариунболд Мэс заслын эмч Бөөрний мэс засал судлал 2019.03.28-ны 10:00 111т
48 2099 БЮ91022550 Достых Толхынжан Мэс заслын эмч Бүдүүн, шулуун гэдэсний мэс засал судлал 2019.03.28-ны 10:00 111т
49 2100 АО88031915 жамъянсүрэн отгонбаяр Мэс заслын эмч Бөөрний мэс засал судлал 2019.03.28-ны 10:00 111т
50 2101 ЗМ88102801 энхтүвшин сугирсүрэн Мэс заслын эмч Хүүхдийн мэс засал судлал 2019.03.28-ны 10:00 111т
51 2102 АЙ91070213 Гансүх Баттулга Мэс заслын эмч Мэдрэлийн мэс засал судлал 2019.03.28-ны 10:00 111т
52 2103 ТЗ81030838 Хишгээ Тулгаа Мэс заслын эмч Зүрх, судасны мэс засал судал 2019.03.28-ны 10:00 111т
53 2104 ТЕ82062412 Базарсад Ариунболд Мэс заслын эмч Бүдүүн, шулуун гэдэсний мэс засал судлал 2019.03.28-ны 10:00 111т
54 2105 МР92112511 Баяраа Батхүү Мэс заслын эмч Нурууны мэс засал судлал 2019.03.28-ны 10:00 111т
               
Шифр Регистер Овог Нэр Мэргэжил Суралцах мэргэшлийн чиглэл Шалгалт өгөх огноо
2019.03.28-ны 10 цаг, ЭМХТ-ийн 2 дугаар байрны 310 тоот
1 2025 ГЗ92102725 Нямбадрах Саран Дотрын эмч Зүрх судлал 2019.03.28-ны 10:00 310т
2 2026 МЮ93121431 Гантулга Мөнхтулга Дотрын эмч Зүрх судлал 2019.03.28-ны 10:00 310т
3 2027 АЗ92101601 Ганзориг Энхзаяа Дотрын эмч Цус судлал 2019.03.28-ны 10:00 310т
4 2028 СТ91091508 Дүнген Еркежан Дотрын эмч Зүрх судлал 2019.03.28-ны 10:00 310т
5 2029 БЮ88021433 Ханат Ергалим Дотрын эмч Зүрх судлал 2019.03.28-ны 10:00 310т
6 2030 СЮ90041002 Ганхуяг Гэрэлтуяа Дотрын эмч Хоол боловсруулах тогтолцоо судлал 2019.03.28-ны 10:00 310т
7 2031 ВЭ72083171 Сүхбат Эрдэнэчулуун Дотрын эмч Эмнэлзүйн хоол эмчилгээ судлал 2019.03.28-ны 10:00 310т
8 2032 УЗ90090624 Отгон Дөлгөөн Дотрын эмч Уушиг судлал 2019.03.28-ны 10:00 310т
9 2033 ВЗ84073106 Батмөнх Лида Дотрын эмч Хоол боловсруулах тогтолцоо судлал 2019.03.28-ны 10:00 310т
10 2034 ЕЭ66090365 Лодон Бурмаа Дотрын эмч Зүрх судлал 2019.03.28-ны 10:00 310т
11 2035 ЖЗ86072129 Удирсад Саранчимэг Дотрын эмч Дотоод шүүрэл судлал 2019.03.28-ны 10:00 310т
12 2036 УМ89050407 Алтанцэцэг Пүрэвдулам Дотрын эмч Дотоод шүүрэл судлал 2019.03.28-ны 10:00 310т
13 2037 ЧА83010363 Уул Мягмарсүрэн Дотрын эмч Бөөр судлал 2019.03.28-ны 10:00 310т
14 2038 ГЗ90050306 Дамдинбазар Загдсүрэн Дотрын эмч Зүрх судлал 2019.03.28-ны 10:00 310т
15 2039 НО19891126 Болдбаатар Алтаншагай Дотрын эмч Эмнэлзүйн цус сэлбэлт судлал 2019.03.28-ны 10:00 310т
16 2040 УУ90012447 Шарав Бүд Дотрын эмч Эмнэлзүйн цус сэлбэлт судлал 2019.03.28-ны 10:00 310т
17 2041 ЧР78010468 Хишигт Хулан Дотрын эмч Бөөр судлал 2019.03.28-ны 10:00 310т
18 2042 ХЗ87041805 Адилбиш Ундрах Дотрын эмч Ревматологи 2019.03.28-ны 10:00 310т
19 2043 БЮ89051151 Бабахумар Алибек Дотрын эмч Зүрх судлал 2019.03.28-ны 10:00 310т
20 2044 ФБ91061957 Баттогтох Амартүвшин Дотрын эмч Зүрх судлал 2019.03.28-ны 10:00 310т
21 2045 ПМ79110604 Занданбазар Ундармаа Дотрын эмч Хоол боловсруулах тогтолцоо судлал 2019.03.28-ны 10:00 310т
22 2046 ВЭ71031663 Баточир Эрдэнэчимэг Дотрын эмч Хоол боловсруулах тогтолцоо судлал 2019.03.28-ны 10:00 310т
23 2047 ЧР71071523 Отгонбаяр Пүрэвжал Дотрын эмч Эмнэлзүйн цус сэлбэлт судлал 2019.03.28-ны 10:00 310т
24 2048 ЧР71071521 Отгонбаяр Пүрэвжал Дотрын эмч Эмнэлзүйн цус сэлбэлт судлал 2019.03.28-ны 10:00 310т
25 2049 УУ90111691 Хангай Аюуш Дотрын эмч Хоол боловсруулах тогтолцоо судлал 2019.03.28-ны 10:00 310т
26 2050 ЗИ83031302 Чанцалсүрэн Уранбайгаль Дотрын эмч Дотоод шүүрэл судлал 2019.03.28-ны 10:00 310т
27 2051 ТЗ87010187 Чулуунбаатар Шинэгэрэл Дотрын эмч Настан судлал 2019.03.28-ны 10:00 310т
28 2052 ГЗ89031025 Баясгалан Эрдэнэцэцэг Дотрын эмч Хоол боловсруулах тогтолцоо судлал 2019.03.28-ны 10:00 310т
29 2053 НО89112673 Болдбаатар Алтаншагай Дотрын эмч Эмнэлзүйн цус сэлбэлт судлал 2019.03.28-ны 10:00 310т
30 2054 ИЮ90031366 Дамдинжав Ариунзаяа Дотрын эмч Дотоод шүүрэл судлал 2019.03.28-ны 10:00 310т
31 2055 ЛК84052823 Намсрайжав Наранундрах Дотрын эмч Уушиг судлал 2019.03.28-ны 10:00 310т
32 2056 НЮ87120482 Нарантуяа Батцэцэг Дотрын эмч Хоол боловсруулах тогтолцоо судлал 2019.03.28-ны 10:00 310т
33 2057 СЭ89101728 Нэхийт Лхамжав Дотрын эмч Эмнэлзүйн хоол эмчилгээ судлал 2019.03.28-ны 10:00 310т
34 2058 РЮ80071767 Доржханд Хандмаа Дотрын эмч Хоол боловсруулах тогтолцоо судлал 2019.03.28-ны 10:00 310т
               
Шифр Регистер Овог Нэр Мэргэжил Суралцах мэргэшлийн чиглэл Шалгалт өгөх огноо
2019.03.28-ны 10 цаг, ЭМХТ-ийн 2 дугаар байрны 410 тоот
1 2157 ЦЗ80041912 Эрдэнэбат Тэмүүлэн Хөдөлгөөн засалч Мэдрэлийн хөдөлгөөн засал судлал 2019.03.28-ны 10:00 410т
2 2196 ТЕ92033008 Эрдэнэбаатар Ариунжаргал Эм зүйч Эмнэлзүйн эм зүй 2019.03.28-ны 10:00 410т
3 2209 УМ89101246 Мөнхпүрэв Пүрэвжаргал Эрчимт, эмчилгээний эмч Хүүхдийн эрчимт эмчилгээ судлал 2019.03.28-ны 10:00 410т
4 2210 ЙП80030500 Шийлэгмаа Атарцэцэг Эх барих эмэгтэйчүүдийн эмч Эмэгтэйчүүдийн ДШ, үргүйдэл судлал 2019.03.28-ны 10:00 410т
5 2211 ДК94010200 Доржбал Болор-Эрдэнэ Эх барих эмэгтэйчүүдийн эмч Эх ураг судлал 2019.03.28-ны 10:00 410т
6 2212 ЧС86080203 Даваа Алтанзул Эх барих эмэгтэйчүүдийн эмч Эмэгтэйчүүдийн ДШ, үргүйдэл судлал 2019.03.28-ны 10:00 410т
7 2213 УЗ89072549 Гантөмөр Отгонцэцэг Эх барих эмэгтэйчүүдийн эмч Эмэгтэйчүүдийн хавдар судлал 2019.03.28-ны 10:00 410т
8 2214 УУ86120903 Одонтуяа Энхчимэг Эх барих эмэгтэйчүүдийн эмч Эмэгтэйчүүдийн ДШ, үргүйдэл судлал 2019.03.28-ны 10:00 410т
9 2215 ГЭ88041818 Энхжаргал Нямдаваа Эх барих эмэгтэйчүүдийн эмч Эмэгтэйчүүдийн ДШ, үргүйдэл судлал 2019.03.28-ны 10:00 410т
10 2216 ОД83083004 Ийдэв Дүүриймаа Эх барих эмэгтэйчүүдийн эмч Эмэгтэйчүүдийн ДШ, үргүйдэл судлал 2019.03.28-ны 10:00 410т
11 2217 УШ73111519 Мягмарцэрэн Пүрэвтогтох Эх барих эмэгтэйчүүдийн эмч Эмэгтэйчүүдийн ДШ, үргүйдэл судлал 2019.03.28-ны 10:00 410т
12 2218 ДЭ83070109 Нямдорж Сансар Эх барих эмэгтэйчүүдийн эмч Эмэгтэйчүүдийн ДШ, үргүйдэл судлал 2019.03.28-ны 10:00 410т
13 2219 АА83122707 Ёндон Чанагнянгар Эх барих эмэгтэйчүүдийн эмч Эмэгтэйчүүдийн ДШ, үргүйдэл судлал 2019.03.28-ны 10:00 410т
14 2220 НК84080508 сүрэнжав нямжав Эх барих эмэгтэйчүүдийн эмч Эмэгтэйчүүдийн ДШ, үргүйдэл судлал 2019.03.28-ны 10:00 410т
15 2221 ЦЗ86122501 Лхагваа Хулан Эх барих эмэгтэйчүүдийн эмч Эмэгтэйчүүдийн ДШ, үргүйдэл судлал 2019.03.28-ны 10:00 410т
16 2222 ФБ91092142 Отгонжаргал Уянга Эх барих эмэгтэйчүүдийн эмч Эмэгтэйчүүдийн ДШ, үргүйдэл судлал 2019.03.28-ны 10:00 410т
17 2223 ШЖ75030961 Аюуш Алтанцэцэг Эх барих эмэгтэйчүүдийн эмч Эмэгтэйчүүдийн ДШ, үргүйдэл судлал 2019.03.28-ны 10:00 410т
18 2224 МЮ91032121 Оюундэлгэр Халиун Эх барих эмэгтэйчүүдийн эмч Эмэгтэйчүүдийн ДШ, үргүйдэл судлал 2019.03.28-ны 10:00 410т
19 2225 НХ86072407 цэрэндорж нандинзаяа Эх барих эмэгтэйчүүдийн эмч Эмэгтэйчүүдийн ДШ, үргүйдэл судлал 2019.03.28-ны 10:00 410т
20 2226 ОЮ87010166 Алтанхүү Тунгалагсувд Эх барих эмэгтэйчүүдийн эмч Эмэгтэйчүүдийн хавдар судлал 2019.03.28-ны 10:00 410т
21 2227 ТИ86051461 Болдбаатар Энхчимэг Эх барих эмэгтэйчүүдийн эмч Эмэгтэйчүүдийн ДШ, үргүйдэл судлал 2019.03.28-ны 10:00 410т
22 2228 КВ87101100 Чулуунбазар Энхмандах Эх барих эмэгтэйчүүдийн эмч Эмэгтэйчүүдийн ДШ, үргүйдэл судлал 2019.03.28-ны 10:00 410т
23 2229 ГЮ84092707 Бира Халиун Эх барих эмэгтэйчүүдийн эмч Эмэгтэйчүүдийн хавдар судлал 2019.03.28-ны 10:00 410т
24 2230 ЗЮ71020561 Осоржин Буянхүү Эх барих эмэгтэйчүүдийн эмч Эмэгтэйчүүдийн ДШ, үргүйдэл судлал 2019.03.28-ны 10:00 410т
25 2231 МЙ75091606 Анаамиш Гэрэлмаа Эх барих эмэгтэйчүүдийн эмч Эмэгтэйчүүдийн ДШ, үргүйдэл судлал 2019.03.28-ны 10:00 410т
26 2232 РЭ82122261 Батмөнх оргилсайхан Эх барих эмэгтэйчүүдийн эмч Эмэгтэйчүүдийн ДШ, үргүйдэл судлал 2019.03.28-ны 10:00 410т
27 2233 КГ87031221 Батцэрэн Сэлэнгэ Эх барих эмэгтэйчүүдийн эмч Эмэгтэйчүүдийн ДШ, үргүйдэл судлал 2019.03.28-ны 10:00 410т
28 2234 ДЮ84061806 Адъяа Мөнхзул Эх барих эмэгтэйчүүдийн эмч Эмэгтэйчүүдийн ДШ, үргүйдэл судлал 2019.03.28-ны 10:00 410т
29 2235 РЮ72120428 Баатар Баяржаргал Эх барих эмэгтэйчүүдийн эмч Эмэгтэйчүүдийн ДШ, үргүйдэл судлал 2019.03.28-ны 10:00 410т
               
Шифр Регистер Овог Нэр Мэргэжил Суралцах мэргэшлийн чиглэл Шалгалт өгөх огноо
2019.03.28-ны 14 цаг, ЭМХТ-ийн 2 дугаар байрны 111 тоот  
1 2009 ЖЕ81062795 Батболд Батдэлгэр Анатомын эмгэг судлаач Эсийн эмгэг судлал 2019.03.28-ны 14:00 111т
2 2010 ШД81041021 Сэдхүү Сугар-Өлзий Арьс судлал БЗДХ, ХДХВ/ДОХ судлал 2019.03.28-ны 14:00 111т
3 2072 АЗ86030515 Баасанхүү Ууганбаяр Мэдрэлийн эмч Хүүхдийн мэдрэл судлал 2019.03.28-ны 14:00 111т
4 2073 ЙМ86101203 Санжид Баярмаа Мэдрэлийн эмч Хүүхдийн мэдрэл судлал 2019.03.28-ны 14:00 111т
5 2114 БИ91030811 Жанахмед Март Нүдний эмч Хүүхдийн нүд судлал 2019.03.28-ны 14:00 111т
6 2141 УК92031724 Ширчинжав Цэрэн-Юдон Хавдрын эмч Хавдрын хими эмчилгээ 2019.03.28-ны 14:00 111т
7 2142 УТ91092918 Батсуурь Билэгсайхан Хавдрын эмч Хавдрын туяа эмчилгээ 2019.03.28-ны 14:00 111т
8 2143 ОР81103001 САНЖАА НАДМИД Хавдрын эмч Хавдрын хими эмчилгээ 2019.03.28-ны 14:00 111т
9 2144 УТ91696099 Батсуурь Билэгсайхан Хавдрын эмч Хавдрын туяа эмчилгээ 2019.03.28-ны 14:00 111т
10 2145 ДЮ89070161 Чулуунбаатар Наранчулуун Хавдрын эмч Хавдрын хими эмчилгээ 2019.03.28-ны 14:00 111т
11 2146 ЖВ84101503 Ганбат Отгонжаргал Хавдрын эмч Хавдрын хими эмчилгээ 2019.03.28-ны 14:00 111т
12 2158 ЧВ83112568 Баттөр Баасансүрэн Хүүхдийн эмч Хүүхдийн уушиг судлал 2019.03.28-ны 14:00 111т
13 2159 ИБ89062820 Цэдэнсодном Цэнд-Аюуш Хүүхдийн эмч Хүүхдийн уушиг судлал 2019.03.28-ны 14:00 111т
14 2160 СД86081409 Пүрэвдорж Болор-Эрдэнэ Хүүхдийн эмч Хүүхдийн мэдрэл судлал 2019.03.28-ны 14:00 111т
15 2161 РТ93071200 Болдсайхан Баяржавхлан Хүүхдийн эмч Хүүхдийн уушиг судлал 2019.03.28-ны 14:00 111т
16 2162 ТГ89021507 Балжинням Цэрэнханд Хүүхдийн эмч Хүүхдийн эрчимт эмчилгээ судлал 2019.03.28-ны 14:00 111т
17 2163 УХ88082866 Сайнбилэгт Уянга Хүүхдийн эмч Хүүхдийн уушиг судлал 2019.03.28-ны 14:00 111т
18 2164 ИЭ86051602 гэрэлцогт баяраа Хүүхдийн эмч Нярай, перинатал судлал 2019.03.28-ны 14:00 111т
19 2165 ЧЙ85121307 сэнгэдорж үүрийнтуяа Хүүхдийн эмч Хүүхдийн эрчимт эмчилгээ судлал 2019.03.28-ны 14:00 111т
20 2166 ЦВ86122936 Пүрэвсүрэн Базаргүр Хүүхдийн эмч Хүүхдийн эрчимт эмчилгээ судлал 2019.03.28-ны 14:00 111т
21 2167 ЦБ86122936 Пүрэвсүрэн Базаргүр Хүүхдийн эмч Хүүхдийн эрчимт эмчилгээ судлал 2019.03.28-ны 14:00 111т
22 2168 НЭ92032863 Хадбаатар Сэржмядаг Хүүхдийн эмч Хүүхдийн цус, хавдар судлал 2019.03.28-ны 14:00 111т
23 2169 УУ88121863 Тэрбиш Хишигдэлгэр Хүүхдийн эмч Хүүхдийн цус, хавдар судлал 2019.03.28-ны 14:00 111т
24 2170 ХК87101801 Сүхбаатар Болороо Хүүхдийн эмч Хүүхдийн хоол боловсруулах тогтолцоо судлал 2019.03.28-ны 14:00 111т
25 2171 ТГ87022709 Довчин Сэлэнгэ Хүүхдийн эмч Хүүхдийн бөөр судлал 2019.03.28-ны 14:00 111т
26 2172 ЧЕ88021819 Жаргалсайхан Шинэсүх Хүүхдийн эмч Хүүхдийн эрчимт эмчилгээ судлал 2019.03.28-ны 14:00 111т
27 2173 ЙЮ73101823 мөнхжаргал үүрцайх Хүүхдийн эмч Хүүхдийн хоол боловсруулах тогтолцоо судлал 2019.03.28-ны 14:00 111т
28 2174 ХА86030302 ЦЭДЭНДАМБА НАРАНЧИМЭГ Хүүхдийн эмч Хүүхдийн эрчимт эмчилгээ судлал 2019.03.28-ны 14:00 111т
29 2175 ЛБ87032201 ганбаатар мөнхцэцэг Хүүхдийн эмч Хүүхдийн мэдрэл судлал 2019.03.28-ны 14:00 111т
30 2176 ЛИ88101461 Шовоохой Гэрэлмаа Хүүхдийн эмч Нярай, перинатал судлал 2019.03.28-ны 14:00 111т
31 2177 УК91040455 Даваасүрэн Пүрэвсүрэн Хүүхдийн эмч Нярай, перинатал судлал 2019.03.28-ны 14:00 111т
32 2178 УШ83092401 Гомбо Янжмаа Хүүхдийн эмч Хүүхдийн мэдрэл судлал 2019.03.28-ны 14:00 111т
33 2179 ФМ87061161 Баатархүү Хулан Хүүхдийн эмч Хүүхдийн мэдрэл судлал 2019.03.28-ны 14:00 111т
34 2180 ЛЮ71062069 Дашзэвэг Мөнхзул Хүүхдийн эмч Хүүхдийн мэдрэл судлал 2019.03.28-ны 14:00 111т
35 2181 ДК90112013 Авирмэд Зэвгээ Хүүхдийн эмч Хүүхдийн эрчимт эмчилгээ судлал 2019.03.28-ны 14:00 111т
36 2182 ИЮ90052865 Ням-Осор Сумъяа Хүүхдийн эмч Хүүхдийн бөөр судлал 2019.03.28-ны 14:00 111т
37 2183 ФА84031103 Батбаяр Одонгоо Хүүхдийн эмч Нярай, перинатал судлал 2019.03.28-ны 14:00 111т
38 2184 ИФ86041002 Хуушаан Амаржаргал Хүүхдийн эмч Хүүхдийн мэдрэл судлал 2019.03.28-ны 14:00 111т
39 2185 УУ91040704 Чулуунбаатар Дөлгөөн Хүүхдийн эмч Хүүхдийн эрчимт эмчилгээ судлал 2019.03.28-ны 14:00 111т
40 2186 ИЭ88082409 Хурандаабаатар Оюун Хүүхдийн эмч Хүүхдийн эрчимт эмчилгээ судлал 2019.03.28-ны 14:00 111т
41 2187 УШ92052319 Баяржав Билгүүн Хүүхдийн эмч Хүүхдийн эрчимт эмчилгээ судлал 2019.03.28-ны 14:00 111т
42 2188 ОЮ90062603 Лхагвасүрэн Золзаяа Хүүхдийн эмч Хүүхдийн уушиг судлал 2019.03.28-ны 14:00 111т
43 2197 УЮ92061825 Сэргэлэн Гэрэлчимэг Эмнэлзүй эмгэгийн эмч Эмнэлзүйн дархлаа, харшил судлал 2019.03.28-ны 14:00 111т
44 2198 ФМ82082905 Хишигдаваа Төгсбилэг Эмнэлзүй эмгэгийн эмч Эмнэлзүйн дархлаа, харшил судлал 2019.03.28-ны 14:00 111т
45 2199 ВЮ93052705 Буянаа Дашнанжид Эмнэлзүй эмгэгийн эмч Эмнэлзүйн бичил амь судлал 2019.03.28-ны 14:00 111т
46 2200 ИЦ91052401 nergui bayarmaa Эмнэлзүй эмгэгийн эмч Эмнэл зүйн цус сэлбэлт судлал 2019.03.28-ны 14:00 111т
47 2201 ДЮ91012014 Дашжамц Шүхэрт Эмнэлзүй эмгэгийн эмч Эмнэл зүйн цус сэлбэлт судлал 2019.03.28-ны 14:00 111т
48 2202 ЙП92122011 Буянжаргал Чимэдсэрчин Эмнэлзүй эмгэгийн эмч Эмнэлзүйн бичил амь судлал 2019.03.28-ны 14:00 111т
49 2203 АЮ92060901 Содбилэг Сарангэрэл Эмнэлзүй эмгэгийн эмч Эмнэлзүйн бичил амь судлал 2019.03.28-ны 14:00 111т
50 2204 ХМ87032168 Гантулга Баттуяа Эмнэлзүй эмгэгийн эмч Эмнэлзүйн бичил амь судлал 2019.03.28-ны 14:00 111т
51 2205 ОЗ77112808 Жамбал Золжаргал Эмнэлзүй эмгэгийн эмч Эмнэлзүйн дархлаа, харшил судлал 2019.03.28-ны 14:00 111т
52 2206 ИЮ88061261 Энхтөр Эрдэнэтуяа Эмнэлзүй эмгэгийн эмч Эмнэлзүйн бичил амь судлал 2019.03.28-ны 14:00 111т
53 2207 ОЭ91082318 Гүнчин Цэндбаяр Эмнэлзүй эмгэгийн эмч Эмнэл зүйн цус сэлбэлт судлал 2019.03.28-ны 14:00 111т
54 2208 ЧЛ72110103 Соодой Чимидцэрэн Эмнэлзүй эмгэгийн эмч Эмнэл зүйн цус сэлбэлт судлал 2019.03.28-ны 14:00 111т
55 2236 АЮ69091166 Мягмар Гэрэл Яаралтай тусламжийн эмч Хүүхдийн яаралтай тусламж судлал 2019.03.28-ны 14:00 111т
56 2237 ФА94072510 Мөнхбат Батсуурь Яаралтай тусламжийн эмч Эмнэлзүйн хордлого судлал 2019.03.28-ны 14:00 111т
57 2238 ДА82071603 Цогзолмаа Анхзаяа Яаралтай тусламжийн эмч Хүүхдийн яаралтай тусламж судлал 2019.03.28-ны 14:00 111т
58 2239 ЛЮ89082574 Баатарсүх Очирбат Яаралтай тусламжийн эмч Ангиограф 2019.03.28-ны 14:00 111т
59 2240 БЕ88050509 Хуатхан Аймөлдир Яаралтай тусламжийн эмч Эмнэлзүйн хордлого судлал 2019.03.28-ны 14:00 111т
60 2241 ВЮ76102816 Жамбалсүрэн Эрдэнэсүрэн Яаралтай тусламжийн эмч Ангиограф 2019.03.28-ны 14:00 111т
61 2242 ХМ73050101 Цэвээн Олонбаяр Яаралтай тусламжийн эмч Эмнэлзүйн хордлого судлал 2019.03.28-ны 14:00 111т
               
Шифр Регистер Овог Нэр Мэргэжил Суралцах мэргэшлийн чиглэл Шалгалт өгөх огноо
2019.03.28-ны 14 цаг, ЭМХТ-ийн 2 дугаар байрны 310 тоот  
1 2106 ЙМ90103007 Дамдинсүрэн Сайнжаргал Нийгмийн эрүүл мэнд Биостатистик, тархвар зүй 2019.03.28-ны 14:00 310т
2 2107 БЮ95012500 Ерлан Жанбота Нийгмийн эрүүл мэнд Биостатистик, тархвар зүй 2019.03.28-ны 14:00 310т
3 2108 ОК95043009 Галбадрах Баярмаа Нийгмийн эрүүл мэнд Эрүүл мэндийн удирдлага, зохион байгуулалт 2019.03.28-ны 14:00 310т
4 2109 АЕ79102562 Манал Уранчимэг Нийгмийн эрүүл мэнд Биостатистик, тархвар зүй 2019.03.28-ны 14:00 310т
5 2110 УХ97051941 Мөнхцэцэг Орхон Нийгмийн эрүүл мэнд Биостатистик, тархвар зүй 2019.03.28-ны 14:00 310т
6 2111 ЕЭ72042066 Гомбодорж Ганцэцэг Нийгмийн эрүүл мэнд Биостатистик, тархвар зүй 2019.03.28-ны 14:00 310т
7 2112 КВ85041687 Мөнхтүвшин Булшанчимэг Нийгмийн эрүүл мэнд Эрүүл мэндийн удирдлага, зохион байгуулалт 2019.03.28-ны 14:00 310т
8 2113 СЙ86030107 Лхагвасүрэн Эрдэнэчимэг Нийгмийн эрүүл мэнд Биостатистик, тархвар зүй 2019.03.28-ны 14:00 310т
9 2115 УХ88121411 Борхүү Төртогтох Сэтгэцийн эмч Сэтгэл засал судлал 2019.03.28-ны 14:00 310т
10 2116 ЖЗ88022003 Ганболд Оргилмаа Сэтгэцийн эмч Сэтгэл засал судлал 2019.03.28-ны 14:00 310т
11 2117 ДЮ81022497 Ѳгѳѳмѳрбаян Анхболд Сэтгэцийн эмч Сэтгэл засал судлал 2019.03.28-ны 14:00 310т
12 2118 РЙ91041906 Лхагвасүрэн Эрдэнэсувд Сэтгэцийн эмч Сэтгэл засал судлал 2019.03.28-ны 14:00 310т
13 2119 ВЮ91011901 Бадраа Нацагсүрэн Сэтгэцийн эмч Сэтгэл засал судлал 2019.03.28-ны 14:00 310т
14 2120 ПЭ90041009 Хүрэлбаатар Эрхцэцэг Сэтгэцийн эмч Сэтгэл засал судлал 2019.03.28-ны 14:00 310т
15 2121 УУ90070421 Цогтбаатар Мөнхтуул Сэтгэцийн эмч Сэтгэл засал судлал 2019.03.28-ны 14:00 310т
16 2122 УК89052954 Баатар Бөхбат Сэтгэцийн эмч Сэтгэл засал судлал 2019.03.28-ны 14:00 310т
17 2123 УШ93042701 Цэнд-Аюуш Долгорсүрэн Сэтгэцийн эмч Сэтгэл засал судлал 2019.03.28-ны 14:00 310т
18 2124 ЛЮ79070861 Аасүрэн Адъяасүрэн Сэтгэцийн эмч Сэтгэл засал судлал 2019.03.28-ны 14:00 310т
19 2125 ИЮ92092927 Батдорж Хулан Сэтгэцийн эмч Сэтгэл засал судлал 2019.03.28-ны 14:00 310т
20 2126 УП89061637 Бямбачулуун Мөнх эрдэнэ Сэтгэцийн эмч Сэтгэл засал судлал 2019.03.28-ны 14:00 310т
21 2127 ЧТ74010200 Ванчиндорж Баярмаа Сэтгэцийн эмч Донтолт судлал 2019.03.28-ны 14:00 310т
22 2128 МЗ91112101 Баатархуяг Батцэцэг Сэтгэцийн эмч Сэтгэл засал судлал 2019.03.28-ны 14:00 310т
23 2129 УК90090404 Бат-Өлзий Насанбурмаа Сэтгэцийн эмч Сэтгэл засал судлал 2019.03.28-ны 14:00 310т
24 2130 ЛЛ75101466 Дамдинжав Барцэцэг Сэтгэцийн эмч Донтолт судлал 2019.03.28-ны 14:00 310т
25 2131 ВА83081701 Дорждэрэм Золжаргал УАУ эмч Монголын УАУ-ны засал судлал 2019.03.28-ны 14:00 310т
26 2132 ДЮ92042609 Алтансүх Нямжав УАУ эмч Монголын УАУ-ны засал судлал 2019.03.28-ны 14:00 310т
27 2133 ПГ83080903 Баатар Должинсүрэн УАУ эмч Монголын УАУ-ны дотор судлал 2019.03.28-ны 14:00 310т
28 2134 ДД86012205 Цамбадорж Хорлоо УАУ эмч Монголын УАУ-ны засал судлал 2019.03.28-ны 14:00 310т
29 2135 ЖЯ91072106 Болд Анударь УАУ эмч Монголын УАУ-ны дотор судлал 2019.03.28-ны 14:00 310т
30 2136 ГЮ87082900 Баяртогтох Нандин-Эрдэнэ УАУ эмч Монголын УАУ-ны дотор судлал 2019.03.28-ны 14:00 310т
31 2137 ЖБ93020304 Жамъянцэрэн Баярмаа УАУ эмч Монголын УАУ-ны дотор судлал 2019.03.28-ны 14:00 310т
32 2138 УЗ94061827 Норсүрэнжав Уранзаяа УАУ эмч Монголын УАУ-ны засал судлал 2019.03.28-ны 14:00 310т
33 2139 ВК94092406 Баянмөнх Баасансүрэн УАУ эмч Монголын УАУ-ны дотор судлал 2019.03.28-ны 14:00 310т
34 2140 СЕ89071703 Мөнхдавга Даваа УАУ эмч Монголын УАУ-ны засал судлал 2019.03.28-ны 14:00 310т
               
Шифр Регистер Овог Нэр Мэргэжил Суралцах мэргэшлийн чиглэл Шалгалт өгөх огноо
2019.03.28-ны 14 цаг, ЭМХТ-ийн 2 дугаар байрны 410 тоот
1 2001 ХГ85101602 Ганзориг Лхагвасүрэн Анагаах ухааны оношилгоо ба эмчилгээний технологи Бичил амь судлал 2019.03.28-ны 14:00 410т
2 2002 ЛЮ90092583 Энхбаатар Номин-Эрдэнэ Анагаах ухааны оношилгоо ба эмчилгээний технологи Эс судлал 2019.03.28-ны 14:00 410т
3 2003 БЮ95062701 Сакен Ахсунхар Анагаах ухааны оношилгоо ба эмчилгээний технологи Цус, цусан бүтээгдэхүүний үйлдвэрлэлийн технологи 2019.03.28-ны 14:00 410т
4 2004 ЛЯ90092583 Энхбаатар Номин-Эрдэнэ Анагаах ухааны оношилгоо ба эмчилгээний технологи Эс судлал 2019.03.28-ны 14:00 410т
5 2005 УШ96122708 Батбаяр ГССҮТ Анагаах ухааны оношилгоо ба эмчилгээний технологи Цус, цусан бүтээгдэхүүний үйлдвэрлэлийн технологи 2019.03.28-ны 14:00 410т
6 2006 ЙК96092921 Доржгочоо Лхагвадулам Анагаах ухааны оношилгоо ба эмчилгээний технологи Бичил амь судлал 2019.03.28-ны 14:00 410т
7 2007 ПГ91012503 Бүдрагчаа Насалмаа Анагаах ухааны оношилгоо ба эмчилгээний технологи Анагаахын дархлаа, харшил судлал 2019.03.28-ны 14:00 410т
8 2008 ЛЮ94031616 Энхбат Галбаяр Анагаах ухааны оношилгоо ба эмчилгээний технологи Бичил амь судлал 2019.03.28-ны 14:00 410т
9 2074 ФА90042523 Гомбосэд Хишигжаргал Мэдээгүйжүүлгийн эмч Хүүхдийн мэдээгүйжүүлэг судлал 2019.03.28-ны 14:00 410т
10 2075 ЖЯ85091761 Хоролсайхан Урантуяа Мэдээгүйжүүлгийн эмч Хүүхдийн мэдээгүйжүүлэг судлал 2019.03.28-ны 14:00 410т
11 2076 МБ91110308 Чинбат Золзаяа Мэдээгүйжүүлгийн эмч Хүүхдийн мэдээгүйжүүлэг судлал 2019.03.28-ны 14:00 410т
12 2077 ШУ88102746 Баярхүү Ариумаа Мэдээгүйжүүлгийн эмч Хүүхдийн мэдээгүйжүүлэг судлал 2019.03.28-ны 14:00 410т
13 2078 ИЭ85051266 Аръяа Цэнд-Аюуш Мэдээгүйжүүлгийн эмч Хүүхдийн мэдээгүйжүүлэг судлал 2019.03.28-ны 14:00 410т
14 2147 СА89111406 Очирбат Ууганцэцэг Халдвартын эмч Талбарын тархвар судлал 2019.03.28-ны 14:00 410т
15 2148 ЖЯ87050788 Ядамсүрэн Нарантуяа Халдвартын эмч БЗДХ, ХДХВ/ДОХ судлал 2019.03.28-ны 14:00 410т
16 2149 АЮ89090446 Баянжаргал Уранцэцэг Халдвартын эмч БЗДХ, ХДХВ/ДОХ судлал 2019.03.28-ны 14:00 410т
17 2150 ИЙ91122402 Лхагважав Должинжав Халдвартын эмч БЗДХ, ХДХВ/ДОХ судлал 2019.03.28-ны 14:00 410т
18 2151 ЗГ90050309 дашдондов ѳлзий Халдвартын эмч БЗДХ, ХДХВ/ДОХ судлал 2019.03.28-ны 14:00 410т
19 2152 ЖЭ88061762 Bars Enkhnaran Халдвартын эмч БЗДХ, ХДХВ/ДОХ судлал 2019.03.28-ны 14:00 410т
20 2153 ТЖ19880329 батдэлгэр дөлгөөн Халдвартын эмч БЗДХ, ХДХВ/ДОХ судлал 2019.03.28-ны 14:00 410т
21 2154 ТЖ88032965 батдэлгэр дөлгөөн Халдвартын эмч БЗДХ, ХДХВ/ДОХ судлал 2019.03.28-ны 14:00 410т
22 2155 ЧЕ72092006 Лувсандамба Пүрэвсүрэн Халдвартын эмч БЗДХ, ХДХВ/ДОХ судлал 2019.03.28-ны 14:00 410т
23 2156 ФА90051402 Ганбаатар Болор Халдвартын эмч БЗДХ, ХДХВ/ДОХ судлал 2019.03.28-ны 14:00 410т
24 2189 НЩ85073160 Ганболд Солонготуяа Чих хамар хоолойн эмч Хүүхдийн чих хамар хоолой судлал 2019.03.28-ны 14:00 410т
25 2190 СЖ91072900 Нямжонхор Энхсумъяа Чих хамар хоолойн эмч Хүүхдийн чих хамар хоолой судлал 2019.03.28-ны 14:00 410т
26 2191 НЭ87053168 Нэргүй Оюун-Эрдэнэ Чих хамар хоолойн эмч Хүүхдийн чих хамар хоолой судлал 2019.03.28-ны 14:00 410т
27 2192 ЛЗ84052462 Усан-их Солонго Чих хамар хоолойн эмч Хүүхдийн чих хамар хоолой судлал 2019.03.28-ны 14:00 410т
28 2193 ЙЮ83031823 Сүхбат Даваасүрэн Чих хамар хоолойн эмч Хүүхдийн чих хамар хоолой судлал 2019.03.28-ны 14:00 410т
29 2194 ЧП87092302 Ганбат Гэрэлтуяа Чих хамар хоолойн эмч Хүүхдийн чих хамар хоолой судлал 2019.03.28-ны 14:00 410т
30 2195 ОЮ85012502 Эрдэнэдэлгэр Энхтуяа Чих хамар хоолойн эмч Хүүхдийн чих хамар хоолой судлал 2019.03.28-ны 14:00 410т